Stamboom Forum » Genealogische software  Informatie over forum

Spring naar de meest recente bijdrage op deze pagina

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Goeiemiddag forummers,

 

Ik zit al langere tijd met een probleem in Aldfaer. Het zit zo: eens in de zoveel tijd als ik het aldf-bestand wil laden waar ik de vorige keer gebleven was, geeft Aldfaer een foutmelding tijdens het laden. Het bestand kan dan niet geopend worden. Wanneer ik dan de laatst opgeslagen GEDCOM probeer te laden, opent ie deze wel, maar krijg ik een leeg scherm, omdat er ook een aldf-bestand bij hoort.

Ik kan er niet zoveel wijs meer uit. De laatste keren dat ik gebeurde was ik veel gegevens kwijt, maar dit keer zijn er het wel erg veel. Mijn laatste vraag luidt dan ook: mocht er geen oplossing zijn: maakt aldfaer een soort geschiedenislijst waarop ik kan zien wanneer ik bij welke persoon gegevens heb toegevoegd? Dan weet ik wat ik kwijt ben en kan ik daarmee opnieuw beginnen.

 

Alvast zeer bedankt,

Jim Bernaards

Jim Bernaards | 19 feb 2011 | 13:56

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Aldfaer vraagt toch zeer regelmatig reserve kopieen te maken? Of heb je dat uitgezet? Of heb je de reserve kopie nog niet gezocht?

 

mvg-Ben

 

 

Ben Wegman | 19 feb 2011 | 14:12

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Ik gebruik denk ik een nogal oude versie van Aldfaer, er is bij deze geen map met veiligheidskopiën..

Jim Bernaards | 19 feb 2011 | 14:21

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Beschrijf je probleem bij het aldfaer forum. http://www.aldfaer.net/sitemap//index.php?q=forum

 

Kijk ook eens bij help als je het scherm van Aldfaer open hebt. Kies dan veiligheidskopie. Ik dacht dat ook de oude versies daar gebruik van maakten.

 

mvg-Ben

Ben Wegman | 19 feb 2011 | 14:39

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

- geannuleerd -

Jan_K. | 19 feb 2011 | 16:04

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Een beetje pakket houdt toch wel rekening met dit soort zaken (?)

 

Data veiligheid zou nummer 1 moeten zijn.

 

Als dat niet zo is, ben je mooi klaar.

 

Vandaar ook mijn vraag voor aandacht in dit topic:

http://www.stamboomforum.nl/subfora/45/2/29549/0/hoe_belangrijk_zijn_voor_jouw_de_gegevens_op_je_pc_denk_jij_dat_je_niets_kunt_kwijtraken_

 

""Want ook voor mij kun jij nu of in de toekomst iets hebben wat je niet meer kan openen en corresponderen op b.v. dit forum""

 

Helaas kan ik je geen oplossing geven; maar zoek in de verkenner op Deze Computer naar de bestanden met de extensie ald

 

Backup in iedergeval dat(deze) bestand(en) op een stick o.i.d. en installeer de laatste versie en probeer deze opnieuw te openen vanuit de lokatie waar het bestand gevonden is (of 1 van de andere bestanden).

 

 

Herman | 19 feb 2011 | 16:48

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

- geannuleerd -

Jan_K. | 20 feb 2011 | 17:32

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Hallo Jim,

 

Het is van belang om te weten met welke versie van Aldfaer je werkt, of je met versie 4.x werkt met Vista of Windows7 en Aldfaer dan BUITEN de map ProgramFiles geinstalleerd hebt. De laatste versie van Aldfaer (4.2) is uit 2009 en gebouwd voor Windows XP en heeft helaas problemen met het UAC (Gebruikersaccountbeheer), wanneer men Aldfaer 'standaard' installeert.

Ik werk zelf al jaren probleemloos met ALdfaer; eerst onder XP, nu met zowel Vista als Windows7.

 

Je kunt op het Forum van Aldfaer zoeken met je melding en dan de gegeven oplossing(en) opvolgen.

 

Succes.

Carel.

Carel Plantagie | 23 feb 2011 | 13:39

Foto van de gebruiker
0scheiding
scheiding
0scheiding

Een probleem met laden in Aldfaer

Hallo Carel,

 

Bedankt voor de tip! Ik heb inderdaad nu de laatste nieuwe versie van Aldfaer gedownload. Ik ga ermee aan de slag!

 

Groeten,

Jim Bernaards | 24 feb 2011 | 23:34

Wilt u op de hoogte gehouden van nieuwe reacties bij dit onderwerp ? Ja!

Spring naar eerste bijdrage op deze pagina

Ga terug naar de index van berichten in Genealogische software


Familie ArchivarisWilt u ook een digitaal familiearchief maken en samen met de familie in een
besloten omgeving werken aan verrijking van de gedocumenteerde familiegeschiedenis?
Dan is Familie Archivaris iets voor u! U kunt Familie Archivaris nu 3 werken gratis proberen!


Wie (onder)zoekt wie? overeenkomsten

In bovenstaande tekst is gekeken naar familienamen die ook voorkomen in het Wie (onder)zoekt wie? register. De volgende overeenkomsten zijn gevonden:


Geef ook aan welke familienamen u (onder)zoekt!


Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het stamboomforum dient u eerst in te loggen.

Heeft u zich nog niet eenmalig geregistreerd? Registratie is gratis en snel!