stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoNieuws en updates » archieven.nl prijs 2008



Profiel afbeelding
Profielafbeelding
De inschrijving van de jaarlijkse archieven.nl prijs is weer geopend. De jury bestaat dit jaar uit historica en columnist Amanda Kluveld en Tweede-Kamerlid en historicus Ronald van Raak. Samen met een redactielid van Historisch Nieuwsblad beoordelen zij websites in vier categorieën: musea, verenigingen, archieven en themasites. In elke categorie valt een eervolle vermelding te verdienen. Wie onbetwistbaar de beste historische website van Nederland maakt, krijgt de Archieven.nl-Prijs 2008. Die bestaat uit een geldbedrag van 2500 euro.

 

Een ieder kan historische websites aanmelden! Het Historische Nieuwsblad nodigt u uit om hen tips te sturen voor historische websites, en loven hiervoor zelfs prijzen uit. Een mailtje – met link naar de desbetreffende website – sturen naar redactie@historischnieuwsblad.nl is voldoende.

Uiterlijk 10 oktober moeten de voordrachten binnen zijn.

mvg,

Bob Coret

initiatief nemer van Genealogie Online , de winnaar van de archieven.nl prijs 2007 .

PS. voel u vrij om het Stamboom Forum - het sociale netwerk voor genealogen - te nomineren.. Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Bob Coret - 28 aug 2008 - 13:33

Niet meer geregistreerd

Beste Bob,

Ik heb zojuist een site voorgedragen, maar het email adres dat genoemd wordt door het Historisch Nieuwsblad is incorrect (foei wat slordig van ze!) Het correct adres is: redactie@historischnieuwsblad.nl

Marleen Christensen-Michel - 28 aug 2008 - 14:37


Niet meer geregistreerd

Met veel  plezier, Bob

judith

Judith Alju - 31 aug 2008 - 18:51







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu