stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoNieuws en updates » oranje balk gewijzigd - iets gemist?



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd

Ik zie dat de balk bovenaan gewijzigd is. Heb ik een melding hiervan gemist?

m.v.g

Bob

p. luttenberg - 23 nov 2008 - 16:06

Profielafbeelding

Ria Hendriks - 23 nov 2008 - 17:07

Niet meer geregistreerd

Hallo Ria,

Bedankt voor je uitnodiging, maar brabant is te ver voor mij en waar ik naar zocht tja ik zie niets.Ben denk ik kippig.

m.v.g

Bob

p. luttenberg - 23 nov 2008 - 19:02

Niet meer geregistreerd

Hoi Bob,

Het staat in het bericht van Ria.

Zie het antwoord van Bob Coret.

Vriendelijke groet,

Carla B

Carla B - 23 nov 2008 - 19:23

Niet meer geregistreerd

Ha die Carla,

Leuk iets van je te horen, maar het blijft voor mij een zoekplaatje. Ik ben niet op zoek naar evenementen maar naar de verandering op de balk.

Trouwens ik vind toch dat de laatste tijd het forum meer en meer een zoekplaatje geworden is. Waarom niet een nieuwe homepage gemaakt waarop alle items voorkomen, met links naar de gewenste item.

Het begin was zo mooi maar nu zie je door de bomen het bos niet meer. Maar ook dat zal aan mij liggen.

m.v.g

Bob

p. luttenberg - 23 nov 2008 - 20:27

Profielafbeelding

Hallo Bob,

Het was, zoals Carla opmerkt, niet mijn bedoeling je uit te nodigen voor een evenement, maar Bob Coret meldt als reactie daarop dat hij een nieuw menu-item heeft aangemaakt, waarin evenementen kunnen worden aangemeld. Je vraag was toch of je een melding daarover gemist had?

Met vriendelijke groet,

Ria

Ria Hendriks - 23 nov 2008 - 21:26

Niet meer geregistreerd

Hallo Ria,

Voorheen was er een item met familie gezocht of wie kan me helpen of iets dergelijks. Die mis ik en zie dat er in plaats daarvan evenementen in de plaats gekomen is. Persoonlijk heb ik daar geen behoefte aan omdat dit op vele sites gemeld wordt o.a het NGV.

Mijn vraag is dus is hier op het verwijderen van het ene en toevoegen van het andere melding gemaakt. Zo ja, dan heb ik blijkbaar iets gemist.

m.v.g

Bob

p. luttenberg - 24 nov 2008 - 10:43

Profielafbeelding

Beste Bob,

Het item wat jij bedoeld staat er nog steeds, er staat naast het item 'onderzochte familienamen' een kopje met de tekst 'hulp'.

Dit is de 'oude' hulp gevraagd/aangeboden.

Ik denk dat je deze kwijt was... ?

groetjes,

Monica

Monica Boon - 24 nov 2008 - 11:17

Niet meer geregistreerd

Hallo Monica,

Hartelijk dank. Dat is wat ik zocht. Het heeft een andere naam gekregen.

Bedankt.

m.v.g

Bob

p. luttenberg - 24 nov 2008 - 17:21


Niet meer geregistreerd

Bob,

Ik zat met hetzelfde dilemma, en dacht! zal wel.

Via jou even mailen aan Monica, bedankt.

Arie Haagsma - 24 nov 2008 - 19:54







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu