stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoNieuws en updates » Helaas voor stamboomforum de stekker er uit !



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd

Ik heb het allemaal gelezen, ik ken Cor niet zo direkt, maar als ik de reactie's lees dan is dit al een tijdje aan de gang, jammer

Maar ik mis eenheel belangrijke reactie en dat is van BOB, of zie ik het verkeerd. Ik ben maar een amateur op gebied van de genealogie en heb een tijd me niet er mee bezig gehouden vanwege priveomstandigheden.

Maar ik hoop dat er een oplossing komt, want zo moet het niet, iemand verliezen voor de vragen en antwoorden [deskundige] bij deze zeer inttressante hobby. Ik hoop dan ook gauw te kunnen lezen dat probleem is of wordt opgelost, misschien dat ik het verkeerd zie,  hiervoor dan excus, maar er hier zit zoveel werk in voor het een ieder jammer als dan er stekker uitmoet, hoe komt het dan?????????????

Femmie Lourens - 15 mar 2009 - 10:26

Niet meer geregistreerd
Best Cor, Wat jammer dat het zo moet lopen, maar soms moet je voor jezelf kiezen. Groeten van Will van Buul.

W. van Buul - 15 mar 2009 - 11:52

Niet meer geregistreerd

Beste Cor,

Helaas stopt het forum nu. Ik wil je bedanken voor alles wat je hebt gedaan. Soms liepen de discussies te hoog op en werden er soms dingen gezegd die beter niet over het Net kunnen. Ik wens je in iedergeval veel succes in de toekomst en wie weet zien we je wel terug bij het forum in een ander jasje.

groeten van Ed van Daalen

Ed van Daalen - 20 mar 2009 - 09:34

Niet meer geregistreerd

Dag,

De titel is wat verwarrend,

want het forum stopt niet hoor,

Hierboven was ook al iemand die dat dacht.

Alleen Cor houdt er mee op. Met reacties geven, en meezoeken, en berichten fatsoeneren.

De rest gaat nog gewoon door.

groet margreet

margreet - 21 mar 2009 - 00:26

Niet meer geregistreerd

"Alleen Cor houdt er mee op. ... De rest gaat nog gewoon door."

Met het bagatelliseren van de gang van zaken schieten we niets op. Het forum is serieus in zijn functioneren belemmerd doordat de eigenaar van het forum zich afzijdig houdt, niet of nauwelijks op hem gezonden berichten reageert en als hij het doet dan nog uiterst selectief. Als de moderatoren om dezelfde redenen gillend weglopen is er toch wel wat aan de hand!

Mgr Dirk van Leeuwen - 21 mar 2009 - 08:32


Niet meer geregistreerd

De website van Bob Coret is, naar mijn mening, erg efficiënt.

Bovendien een erg mooie site, overzichtelijk en bijzonder populair ook.

Ik volg de reacties in het forum, waarvan sommige negatief, maar ik ervaar zelf geen problemen.

Dat Bob Coret Himself niet op alle reacties reageert kan ik begrijpen.

Het is me nogal een werk (geweest).

GenealogieOnline is tot nu toe in staat al mijn genealogische wensen te vervullen.

Daarvoor dank!

(en ik heb niet eens een donatie gedaan)

En als ik niet tevreden ben?....ik kan mijn publicatie intrekken in één muistik.

Bob Coret, ga zo door, mijn complimenten,

Moderators, goed werk, mijn grote waardering, geen gescheld op het forum.

Deelnemers zou ik willen aanraden: zeur niet, gebruik de gelegenheid en de mogelijkheid!

Groet en sterkte, C. van den Berg

C. van den Berg - 24 mar 2009 - 17:55







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu