stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Indonesië » huwelijk Johannes Jan Bos en ?? in Soerabaya opgelost



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Johannes Jan ( Joop) Bos geboren 22-06-1927 in Nisse is op 17-11-1951 overleden in Tandjong Priok Indonesië. Ik ben in het bezit van een trouwfoto van hem. Kan iemand mij helpen aan de naam van zijn bruid en de datum en plaats van dit huwelijk??

Bij voorbaat dank

Suus  

suus hofman - 29 jul 2013 - 15:00

Niet meer geregistreerd
Je zou eens kunnen zoeken op kb kranten bij de familieberichten in de kranten uit NI. Hij zal slechts enkele jaren voor zijn overlijden getrouwd zijn.

niepoort - 29 jul 2013 - 15:38

Niet meer geregistreerd
Vervolg van dit artikel Deel 1/1 Kop: X     Familiebericht Krantentitel: X     Java-bode : nieuws, handels- en advertentieblad voor Nederlandsch-Indie Datum, editie: X     17-03-1951, Dag Jaargang, nummer: X     99, 162 Uitgever: X     Bruining Plaats van Uitgave: X     Batavia PPN: X     044862563 Verschijningsperiode: X     1852-1957 Periode gedigitaliseerd: X     1852-1897 / 1949-1957 Voorloper : X     Bataviaasch advertentie-blad Verspreidingsgebied: X     Nederlands-Indië / Indonesië Soort artikel: X     familiebericht Bezit en bezitskenmerk: X     Als je de Javabode van deze datum opzoekt op kb. kranten krijg je een trouwadvertentie van JJ Bos en een inlandse vrouw.

niepoort - 29 jul 2013 - 15:41

Niet meer geregistreerd

niepoort - 29 jul 2013 - 15:42

Niet meer geregistreerd

niepoort - 29 jul 2013 - 15:52

Profielafbeelding
Dat is snel gevonden!! Heel hartelijk bedankt

suus hofman - 30 jul 2013 - 07:53

Profielafbeelding

Beste Suus Hofman,

Ik ben een nicht van Johannes Jan 'Joop' Bos (Nisse 22 - 6 - 1927) : hij was een van de oudere broers van mijn vader Piet Bos (1930-1996). Ik ben op zoek naar de omstandigheden rond de dood van Joop Bos in Tandjong Priok op 17 november 1951. Hij is op 17 maart 1951 getrouwd met Tjia Mai Lie (18-8-1926).

Zij zijn de bruid en bruidegom op de foto die u in uw bezit heeft. Die foto hebben wij ook in een familiealbum. Bent u op enige manier familie van 1 van de beide echtlieden ? Weet u misschien meer van het leven en/of het overlijden van Joop? Ik vond een advertentie van zijn weduwe waarin ze zijn dood beschrijft als 'een noodlottig ongeval'. Ik kan nergens de overlijdensakte van Joop vinden. Hij was op het moment van zijn huwelijk en van zijn dood geen militair meer. Ik zou graag met u in contact komen dan kunnen we misschien informatie uitwisselen.

met vriendelijke groeten,

Trudi Bos

TrudiBos - 8 sep 2026 - 18:38

Profielafbeelding

Hallo Trudi

 

We zijn inderdaad heel in de verte familie van elkaar. Ik wil graag in contact komen met je. Het lijkt me handiger elkaar persoonlijk te spreken, maar hoe gaan we dat oplossen? 

suus hofman - 11 sep 2026 - 14:49

Profielafbeelding

Je kunt met elkaar in contact komen door op TrudiBos haar naam onder haar bericht te klikken en te kiezen voor - neem contact op.

mvg-Ben

Ben Wegman - 11 sep 2026 - 14:56

Profielafbeelding

Het lijkt me handiger elkaar persoonlijk te spreken, maar hoe gaan we dat oplossen? 

Klik op de naam (in dit geval TrudiBos) onder het bericht en vervolgens op de groene button met "neem contact op".

(Ben was me net voor)

Anneke 12 - 11 sep 2026 - 14:58 (laatst bijgewerkt 11 sep 2026 — 14:58 door auteur)

Profielafbeelding

Beste Suus: we kunnen beginnen met mailen ?! Daarna nummers uitwisselen en bellen?!

TrudiBos - 12 sep 2026 - 18:21 (laatst bijgewerkt 12 sep 2026 — 19:39 door auteur)

Profielafbeelding

We kunnen beginnen met mailen :

TrudiBos - 12 sep 2026 - 18:22 (laatst bijgewerkt 12 sep 2026 — 19:39 door auteur)


Profielafbeelding

Trudi, i.v.m. spam/misbruik is het niet verstandig een mailadres voor iedereen zichtbaar in een bericht te zetten. Door onder je bericht op bewerk te klikken kun je het mailadres weghalen. Contact met Suus kun je opnemen door onder een bericht van haar op haar naam te klikken en vervolgens op de groene button met ""neem contact op".

Anneke 12 - 12 sep 2026 - 19:05







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu