Margaretha Nanlohy getrouwd met ene Petrus Pieter Leiwakabessy. Dit echtpaar was kinderloos maar zouden een kind hebben geadopteerd van haar zus Christina Nanlohy met de naam: Mathijs Nanlohy geboren Porto, 04-08-1880. RoosjeRoos geeft hierover geen informatie. Christina zou gehuwd zijn geweest met Josef Latupeirissa. Zij kregen 3 kinderen: Elsye Latupeirissa, Izaak Latupeirissa en Rudolf Latupeirissa. Wie heeft deze informatie scherper? Ik heb helaas verder geen data...., anders dan deze Nanlohy-tak in de lijn ligt van de raja's van Porto. En Petrus Pieter vermoedelijk goeroe was. Ik moet het hebben van overleveringen, maar wil dit zo graag gestaafd hebben.
EM - 27 jun 2017 - 18:29
Renee2 - 27 jun 2017 - 19:19
Misschien via Delpher (kranten) nog iets wijzer te worden.
a.m. van kalken - 27 jun 2017 - 19:21
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!
Inloggen Registreer nu
Waarom wilt u dit bericht van bij de moderators van het Stamboom Forum melden?
Het schendt mogelijk de privacy van levende personen Het bericht hoort niet op het Stamboom Forum Het is vervelend of oninteressant Het is spam Het is nepnieuws Anders, namelijk:
Bedankt, uw melding is verstuurd aan de moderators.