Jan Arie de Jong en Jan de Jong zijn twee verschillende personen.
De ouders van Jan Arie de Jong zijn Jacob de Jong en Teuntje de Leeuw den Bouter. Jan Arie heeft een registratie voor de Arbeitseinzats bij AGFA in de buurt van Munchen. Deze is mij helemaal bekend.
Het gaat dus echt om de andere Jan de Jong. Ik ben ondertussen wel zover dat de mogelijke ouders van dus de andere Jan de Jong, Jan de Jong (1889) en Anna Pieternella Jansje Albertina Jonker (1892) zouden kunnen zijn.
Deze Jan de Jong Sr. is machinist bij de marine en vertrekt in juni 1920 naar Nederlands-Indië met vrouw en 2 kinderen. Zoon Jan is ook een zeevarende volgens de informatie van zijn repatriëringskaart. Verder heb ik helemaal geen gegevens over de rest van de familie. Ze komen geen van allen na 1920 in WieWasWie voor dus geen overlijden voor 1972 van Jan en/of Anna of een huwelijk van hun 2 andere kinderen voor 1950.
Anneke, bedankt voor het vinden van Bendoredjo. Maar dit werpt de volgende vraag bij mij op. Is Bendoredjo nu zijn geboorteplaats of het interneringskamp waar hij in WOII heeft gezeten.
Frank, het is echt Jan de Jong die op dat schip zat. Dat is te zien op de lijst van bemanningsleden. In 1944 was Jan Arie de Jong in Duitsland tewerkgesteld.
Alle bijdragen en aangedragen ideeën worden gewaardeerd.
vriendelijke groet