stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in België en Luxemburg » bevolkingsregister Brussel



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Morgen

Wie zou voor mij iets kunnen opzoeken in het bevolkingsregister van Brussel ca. 1938?

Met vriendelijke groet

ans meijlink

ans meijlink - 27 aug 2013 - 10:48

Profielafbeelding

Houd rekening met het volgende (van http://www.brussel.be/artdet.cfm/4468:

Voor de raadpleging van bevolkingsregisters van minder dan 100 jaar moet een formulier voor speciale toestemming (PDF, 0,06MB) ingevuld worden.

Opzoekvragen kunnen worden gericht aan Fil d'Ariane. Denk eraan dat de agglomeratie Brussel bestaat uit diverse deelgemeenten.

Ronald Hellenbrand - 27 aug 2013 - 11:11

Profielafbeelding
Voor de akten jonger dan 100 jaar in België te kunnen inkijken moet je toelating vragen aan de voorzitter van de rechtbank van eerste aanleg van het arrondisement en dit schriftelijk.

Eric Van den Neste - 30 aug 2013 - 10:36


Profielafbeelding

Morgen

Zal contact opnemen met het archief, maar.. het gaat om een vrouw uit 1875 die in 1938 nog in Brussel woont.

ans meijlink

Bedankt voor uw email.

ans meijlink - 30 aug 2013 - 10:43







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu