stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Nederland » Maria Helena Paulusdr. Fockers kwam in 1721 van M(B)aarle onder Venlo naar Charlois en trouwt daar.



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd

Mede-zoekenden,

Wie kan/wil mij helpen meer te weten te komen over Maria Helena Paulusdr. Fockers die op 26 dec. 1721 in Charlois ZH trouwt met Cornelis Abrahamsz Kool van Charlois, bij geneal.-verk. wordt alleen vermeld de naam v.h. vader en dat zij van Baarle of Maarle onder Venlo kwam, fam.-chearch en internet leverden niets op, wie weet andere bronnen, ook vond ik van hen geen kinderen.

Mvg.

Piet.

van der JAGT. P. - 2 jul 2009 - 09:24

Niet meer geregistreerd

Hallo Piet,

Wat bedoel je met "geneal. -verk."?

Vriendelijke groet, Willem.

Willem Korenman - 2 jul 2009 - 10:15

Niet meer geregistreerd

Hallo Piet,

Baarle is het huidige BAARLO onder Venlo gelegen. Zal eens verder kijken in die plaats.

mvg, Masje II

Masje II - 2 jul 2009 - 10:20

Profielafbeelding

Daarmee wordt bedoeld Genealogische verkenningen op het eiland IJsselmonde, Schiedam, Delfshaven en daarbuiten

http://www.voorouder.nl/

mvg-Ben

Ben Wegman - 2 jul 2009 - 10:24

Niet meer geregistreerd

Bedankt, Ben. Al weer wat geleerd.

mvg. Willem.

Willem Korenman - 2 jul 2009 - 10:29

Profielafbeelding

Er is een transcriptie van het trouwboek van Baarlo

zie http://www.geneaknowhow.net/digi/bronnen.html

In dit trouwboek kom ik wel een op Paulus Fockers (Fockens) gelijkende naam tegen

Baarlo H1671-005   -    18-06-1671   -   blz. 124 nr. 10 18 Maij Junij Contraxerunt coram me et testibus Paulus inden Foeckert et Joanna ingen Noot.

 

Paulus fungeert bij diverse huwelijken als getuige. Verschil tussen huwelijksdatum en mogelijke geboortedatum van de dochter misschien wat groot?

mvg-Ben

Ben Wegman - 2 jul 2009 - 10:37

Profielafbeelding
Dopeling Johannes Kool Vader Kornelis Kool Moeder Marijtje Fokkers Getuige Jopje Kool   Plaats Charlois Datum doop 17-12-1724

Carla Siegers - 2 jul 2009 - 10:39

Niet meer geregistreerd

Hallo Piet,

DTB van de parochie Sint Peter te Baarlo geeft geen informatie over een huwelijk of doop van de familie Paulus Fockers.

Bron: Ongen > BRON <

---

In die plaats Baarlo komt wel als getuigen in 1681 en 1684 Paulus Fockers maar ook ene Joannes Fockers in 1684 en 1687 (waarschijnlijk een broer van Paulus) en ene Barbara Fockers huwde in Baarle in 1674 (mogelijk een zus)

Ook komen de familienamen Fockert, en In den Fockert (Fockaert) in Baarlo voor. Daarbij worden ook Joannes en Paulus in den Fockert in 1675 vermeld. Mogelijk een oude familienaam?

Bron: http://www.toine-hendriks.nl/Baarlo/Huwelijken_Baarlo/transcriptie_trouwen_1655.htm

---

Cornelis Abrahams Kool is begraven Overschie 4 juni 1733

mvg, Masje II

Masje II - 2 jul 2009 - 10:41


Niet meer geregistreerd
in de kwartierstaat van de familie van Roekel op internet (genealogie fam. van roekel 11-54) kun je de ouders vinden van cornelis kool alsmede zijn tweede huwelijk en zijn zoon johannes. ik kwam er terecht door het volgende in te typen op google: "cornelis kool" fockers, en dan de eerste treffer

niepoort - 3 jul 2009 - 12:05







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu