Beste medezoekers, wie van u heeft gegevens over Hendrik Wolbers. Hij is op 6 juli 1764 in Amsterdam begraven op de begraafplaats oude Kerk. Zijn weduwe is Joanna van der Haegen, geboren in Amsterdam op 3 mei 1736 , dochter van Jacobus van der Haegen en Catharina Wissinck. Waar en Wanneer zijn zij getrouwd, en is Joanna van der Haegen hertrouwd? en wanner is zij overleden en waar?
Met dank voor uw hulp, met Groet uit Breda, Ruus Martijn
Ja, nu zie ik het OOk, het is voor mij lastig om de akten te lezen vdoor oog problemen. Dank voor uw verbeteringen, ga het straks bijwerken,\Groet uit Breda, Ruud Martijn
@ Ruud,
Ik kan geen huwelijk/ondertrouw van hen vinden. Er is niet zoveel ruimte gezien haar geboortejaar volgens jouw opgave van 1736.
mvg-Ben
Joanna van der Haegen, geboren in Amsterdam op 3 mei 1736
Deze Joanna is niet degene die met Hendrik Wolbers trouwt, die Joanna (Jannitje) is veel ouder.
Ondertrouw te Amsterdam 19-4-1715 Hendrik Wolbers met Jannitje van der Hagen (zij komt uit Gennip, is 37 en wordt geass. met haar tante Jannetje van der Hagen)
Top, Anneke. Ik was niet zover teruggegaan.
mvg-Ben
Kan dit het overlijden van Hendrik zijn? 21-01-1763 Zuiderkerk.
Zou best kunnen, maar ik heb nog een andere kandidaat: Hendrik Wolbers, mr. spekslager, uijt de Binne Bantemerstraat. Deze Hendrik is begraven Oude Kerk 24-12-1740 [hier]. Een paar zaken zouden er op kunnen wijzen dat dit de man van Jannitje van der Hagen was: begraven in de Oude Kerk, net als in 1764 Jannitje/Johanna. Zij woont dan in de Binnen Bantemerstraat, bij een varkensslager, Hendrik was spekslager.
@ Anneke,
Jouw vondst lijkt er meer op. Past goed bij de buurt etc.
mvg-Ben