stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoLeeshulp, transcriptie, vertaling, betekenis » ontcijferen doopakte Anna Maria de Meulenaar opgelost



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Wie kan mij helpen deze doopakte uit Boschkapelle te ontcijferen. Ik kom niet verder dan dat het gaat om 24 december? 1712 waarop Anna Maria de Meulenaar is gedoopt. Heet de vader Paulus en moeder Cornelia? De scans zijn afkomstig van de Mormonen. Al vast veel dank!

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Eddie Meijer1 - 19 apr 2022 - 19:29

Profielafbeelding

24 december 1712 en ouders Pauli (Paulus) de Meulenaar en Cornelia Neve? en verder ...getuigen ?

Marcella de Jager - 19 apr 2022 - 20:14

Profielafbeelding

Everardus Rollema - 20 apr 2022 - 11:45 (laatst bijgewerkt 20 apr 2022 — 11:46 door auteur)

Profielafbeelding

Graag gedaan Eddie 😏

Everardus Rollema - 20 apr 2022 - 16:42


Profielafbeelding

Dank voor de hulp, met name van Everardus Rollema. Had uiteraard de namen wel ingevoerd bij Zeeuwen Gezocht maar deze was er niet uitgekomen. Zal ongetwijfeld aan de spelling gelegen hebben. Ben weer een stapje verder.

Eddie Meijer1 - 20 apr 2022 - 18:41







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu