stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoLeeshulp, transcriptie, vertaling, betekenis » Onleesbaar vonnis krijgsraad opgelost



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Via Noord Hollands Archeif vond ik een vonnis van de Krijgsraad die voor mij onleesbaar is. Hoe krijg ik deze scherp?

https://noord-hollandsarchief.nl/bronnen/archieven?mivast=236&mizig=340&miadt=236&milang=nl&mizk_alle=van%20der%20klamp&miview=tbl

Marjolein A - 4 dec 2022 - 19:45

Profielafbeelding

blad 346/1227. Het duurt even voor de bladen geladen zijn, maar dan zijn ze scherp. Via download kan elk blad naar de eigen computer gekopieerd worden, en snel weer geladen en gelezen worden.

ChrisvD - 4 dec 2022 - 20:42

Profielafbeelding

Dankuwel voor het zoeken. Ik kon het na downloaden inderdaad goed lezen. Hoe vond u de blz snel? Stond het ergens vermeld?

Marjolein A - 4 dec 2022 - 21:21


Profielafbeelding

In de index staat vermeld Dossiernummer: 42.
Het gehele dossier gaat door t/m blad 364.

ChrisvD - 4 dec 2022 - 21:38 (laatst bijgewerkt 4 dec 2022 — 21:39 door auteur)







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu