Waar is Willem Jansz van Vliet geboren?

Hun zoon Jan werd blijkbaar op de dag na de ondertrouw (25 resp. 26.4.1733) in Overschie gedoopt.
De plaatsnaam begint met 'Ma' en eidigt op 'es'. Daartussen zit een 'i' of een 'u'. Maar ik kan er voorlopig geen herkenbare plaatsnaam van bakken.
Soms helpt het om het hele gezin (dus alle kinderen, met doopgetuigen partners, etc) uit te zoeken en komt er dan nog iemand anders uit dezelfde plaats naar voren.
Michaël
Ik lees letterlijk Meurs, oude naam voor Moers, een plaatsje net over de Duitse grens.
Je zou daar echter geen Van Vliet verwachten.
Dank voor de reacties.
Meurs (Moers in het Duits) lijkt een goede suggestie, want daar woonden tot 1712 veel Nederlanders. Uit het Wikipedia-lemma over Moers:
De Oranjes heersten tot 1702 in Meurs. In die periode maakte de stad een grote bloei door. In 1702 ging Moers door vererving over in het bezit van het huis Brandenburg-Pruisen. Na 1702 woonden er nog veel Nederlanders in Moers. Tien jaar later in 1712 kwam aan deze situatie een einde, toen graaf Leopold I van Anhalt-Dessau alle overgebleven Nederlanders in opdracht van de Pruisische koning Frederik I verjoeg