kan iemand deze huwelijksinschrijving lezen? Bruidegom Jungeselle Hans Jürgen Gressmann, bruid Malen Peters, 19 februari 1915 in Nordhastedt (https://www.archion.de/de/viewer/churchRegister/317189?cHash=b26f9e91a20d690111058d5d98907cd9)

Bij voorbaat dank!
Marijke B.
Dit is Sütterlin en kun je laten transcriberen op de site Kurrent und Sütterlin van Facebook. Lid worden en binnen zeer kort tijd resultaat
bedankt! Ik heb me bij de facebooksite aangemeld.
Sütterlinschrift pas aan het eind van de 19e eeuw ontwikkeld en was van plm. 1900 tot plm. 1942 standaardschrift in de Duitse scholen. Daarvoor was Kurrentschrift gebruikelijk.
inmiddels heb ik de tekst via de facebook site, waardoor duidelijk wordt dat de Junggeselle Hans Jürgen Gressmann de izoon is van Jochim Hinrich Gressmann en Catharina Margaretha Schröder uit Püttelkow. Hij trouwt met Malen Peters, dochter van Hans Peters en Anna Catharina Dorothea ???.

Er zijn twee woorden die ik in de tekst nog niet weet, ze hebben een kringetje. Dit is via de facebook site niet duidelijk geworden, kan iemand hier mij mee verder helpen?
alvast bedankt!
Marijke B.
de eerste: ehel[icher] Sohn
de tweede Overdik, mogelijk van Overdiek, is een gok maar verder te checken in de plaatselijke kerkboeken via Archion. De moeder van de bruid is mogelijk geboren in Nordhastedt, de bruid Malen zeker.
De naam Overdieck komt voor in het noorden, dus dat zou goed kunnen. Nu kom ik weer verder, hartelijk bedankt!
Marijke B.