stamboomforum

Forum logoLeeshulp, transcriptie, vertaling, betekenis » trouw aangifte Ariaantje Jacobs en Arie Bastiaans Bergambacht



Profiel afbeelding
Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Goedemiddag,

dit is de trouwaangifte van Arijaentge Jacobs en Arij Bastiaans op 10 december 1706 te Bergambacht. Ik heb het door een AI programma gehaald en die maakte er iets moois van maar daar kan ik me niet in vinden. (den 10 dedito aengevinge gedaen van aryaentge jacob efee weduwe met ary bastiaense van kinderdijk onder de classe van prodeo)

Misschien kan iemand hier mij helpen?

Zelf lees ik:" den 10 december aengevinge gedaen van Arijaentgen Jacob efee trouwt met Arij Bastiaanse van .......... onder de classis van prodeo.

Op de stippellijn zou ik Sliedregt plaatsen en het programma maakt er Kinderdijk van. Wat moet het wel zijn?

https://www.nationaalarchief.nl/onderzoeken/archief/3.04.17.014/invnr/@1.I/file/NL-HaNA_3.04.17.014_1.I_0018

alvast bedankt voor alle hulp

Angeline

Angeline53 - gisteren - 16:36

Wat mij betreft staat er ook Sliedregt 

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Jan CIavaux - gisteren - 21:19


Ik lees Arijaentge Jacob Esee

JacobsM - gisteren - 21:42







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu