Beste Mensen. Misschien vindt u mijn vraag een domme vraag,maar dat risico neem ik dan wel.
Ik stel deze vraag n.l.op mijn persoonlijke ervaringen die ik graag eerlijk wil delen met u.
Dan zult u wellicht beter begrijpen waarom ik die domme vraag stel.
1.Mijn gezondheid laat momenteel te wensen over,waardoor ik niet weet of ik met die stamboom door kan gaan en mijn dochter,zowel als mijn broers weten niet hoe ze dit kunnen overnemen en stoppen.
2.Door mijn verminderde lichaamsconditie ben ik te snel vermoeid om overal achterheen te zitten.
3.Tot mijn grote schrik blijken er veel teveel fouten in de stamboom te zitten waarmee ik voorlopig niet mee
klaar ben om dat allemaal nog weg te werken en ik besef dat ik met publiceren te vroeg ben begonnen.
4.Het is m.i.niet verstandig om met mijn stamboom door te gaan,want ik kan nauwelijks de trap meer op-
komen naar mijn kamer waar de computer staat om aan die stamboom verder te werken met correcties.
5.Op vrijdagmiddag 22-02-2013 ben ik voor de jaarlijkse Hart-contrôle bij de Cardioloog,na een Hart-infarct in 1999 en een Hart-operatie met 4 by-passes in 2009 als geboren Schildklierpatiënt. Toch werd ik 73 jr.
6.Mijn linker-enkel en 2 knieën geven na diverse valpartijen nog steeds problemen,dus ik weet niet hoe lang ik de trap nog op kan klimmen ook al doe ik dat vertraagd en neem ik de tijd. Natuurlijk zet ik door.
Dat geeft echter geen garantie dat het altijd zal helpen,wat ik heel goed besef.
7.Uiteraard is de genealogie een geweldig fijne hobby,maar als ik niet meer in die kamer kan komen en te
vermoeid raak door het klimmen,dan is er geen beginnen meer aan en kan ik er beter mee stoppen.
8.Daarom denk ik dat het beter is om die stamboom maar beter gauw bij Genealogieonline alsnog te verwijderen,voordat het te laat is en mijn familie niet weet hoe te stoppen. Is dit juist of niet?
Ik dank u voor reacties en ik groet u vriendelijk. Anton Doove.