stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoHelpdesk » Wat betekent "Toegang is tijdelijk geblokkeerd" opgelost



Profiel afbeelding

Betreft Genealogie Online

Profielafbeelding

@Bob, (of anderen)

Hoe moet ik dit lezen. Ik had deze melding nog nooit eerder.

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Betekent dit dat er veel mensen tegelijkertijd naar mijn stamboom kijken? Zijn zij dan ook geblokkeerd?

Groet

Wim

Wim Hobers - 27 okt 2014 - 14:05

Profielafbeelding

Zoals ik het lees, heeft jouw PC geen toegang meer tot de website omdat de beveiliging van de website vindt dat er teveel vanuit jouw PC op de site wordt geklikt. Dit patroon wordt herkend als een inbraakpoging.

Dat kan 2 dingen betekenen.

- de beveiliging van de site staat te strak, en jouw enthousiaste klik-gedrag wordt onterecht geinterpreteerd als inbraakpoging

- je hebt een virus op je PC die namens jou probeert in te breken in de sites die je bezoekt

Arie Pool - 1 nov 2014 - 09:23


Profielafbeelding

Hallo Arie,

Ik hou t maar op mijn enthousiaste  klik-gedrag. Ik kan er weer bij. 

Groet,

wim

Wim Hobers - 1 nov 2014 - 11:53







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu