Titels zoals “ help ik zit vast”. “Wie is mijn grootvader“ “ Wie kan mij helpen “ is uit den boze.
Zulk soort titels probeer ik zo snel mogelijk te corrigeren, zodat anderen niet gaan kopiëren.
Een duidelijke titel geeft minder ergernis en wat is hier mis mee?
Het komt regelmatig voor, dat in een bericht geen periode of plaats wordt genoemd en gericht zoeken is nu eenmaal prettiger om behulpzaam te zijn en sneller tot een oplossing te komen.
Ook komt het voor, dat er geen bedankje af kan wanneer een vraag is opgelost en dat er door de poster de vraag gelijk op opgelost wordt gezet.
Ook vaste gasten, die daar lak aan hebben en zelfs op een PB geen reactie geven, hoewel ze reeds jaren ingeschreven onderzoek doen.
Onnodig meerdere keren dezelfde vraag herhalen met een nieuwe topic. Indien er een duidelijke titel is gesteld, wordt door mij sneller herkend dat de vraag reeds eerder is gesteld.
Ook wordt sneller door mij herkend of de vraag in het juiste sub forum is geplaatst.
We hebben een vaste lijn gekozen en hier speciale huisregels voor gemaakt en dat gaan we niet overboord gooien.
Wel heb ik de webmaster gevraagd om een (vaste) sticky te maken op de startpagina, gelijk de sticky o.a. bij “Onderzoek Nederland“, zodat dit eerder opvalt om een goede titel te vermelden.
Er zal altijd titels en berichten blijven komen, die onvoldoende info bevatten, maar dat zal je altijd blijven houden en dan is er niets mis mee om een poster hierop te attenderen en soms doe ik dit met een vriendelijk persoonlijk bericht (PB) .
Zoals gezegd heb ik bij Bob Coret dit reeds aan de orde gesteld.
Zoals vele forumleden vrijwillig en met plezier de leden helpen, zo wil ik ook met plezier en vrijwillig mijn werk blijven doen.
Ik zal Bob attenderen op dit topic.
Vriendelijke groet,
Everardus