Voorheen kon ik de volgorde van personen in de rij startpunten veranderen, maar dat lukt niet meer. Is inmiddels iets gewijzigd in de functionaliteit?
Zie net dat m'n reactie 2x opgeslagen is, de eerste x met n foutmelding op de plek waar de foto van de 4-richtingspijl moest staan, zou je n afbeelding niet meer mogen verkleinen? Hoe het ook zij, deze reactie geprobeerd te legen, wat foutmelding "Je post bevat lege velden, dat mag niet!" oplevert. Dan maar zo:-)
Er is laatst een update geweest van de website, zonder overleg over prioriteiten zoals vroeger, zonder kennisgeving, sindsdien merken gebruikers dat sommige functies niet meer werken. Kennelijk is de volgorde van startpunten wijzigen door ze te verslepen 1 van die wijzigingen. Bedankt voor het melden. De 4-richtingspijl verschijnt nog wel als je een startpunt probeert te verslepen. Excuses voor de lelijke foto, de 4-richtingspijl verdwijnt op het moment dat ik een schermafdruk probeerde te maken, daarom 'n foto:. Oeps, en toen ging er nog iets mis, het toevoegen van de foto via de werkbalk leverde n foutmelding op, dan maar n schermafdruk van de foto plakken-)

In de paginabron zie ik dat een jQuery script wordt aangeroepen, https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jqueryui/1.10.3/jquery-ui.min.js Gezocht op "sortable", vermoedelijk regelt dit stuk script het handmatig kunnen sorteren van startpunten. Misschien wordt het script overruled door anders nieuwe scripts? Ik zie hier ook de term "draggable" staan, versleepbaar.

Beste Pauline,
Ik weet eigenlijk niet of dir de juiste plaats ie om een reactie te plaatsen, zo niet, dan mijn verontschuldiging.
Ik kan de volgorde ook niet wijzigen, maar ook niet de zogenoemde Publicatie Titel.
Voor dit laatste staat wel vermeld: Als de standaard titel niet passend is kunt u een alternatieve titel opgeven: maar dat zou toch eigenlijk altijd mogelijk moeten zijn !?
Overigens werkt ook dat niet bij een niet passende titel.
Doe ik wellicht iets niet goed?
Vriendelijke groet,
Arnold Batavier
Dag Arnold, log in op je publicatie, kies Publicatiebeheer, Bewerk Publicatiedetails en wijzig de publicatie titel als je dat wilt.
Dit is idd n ander onderwerp dan t niet kunnen wijzigen van de volgorde, dus als je niet genoeg hebt aan dit antwoord start n nieuw Helpdesk item ajb
Ik zie dat je niet de titel van je publicatie bedoelt, maar de titel van een startpuntenrapport.