stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoOnderzoek in Duitsland » Thiesen uit Adenau gezocht



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Ik ben op zoek naar gegevens van Guillaume Arnols Thiesen geb 6-7-1854 te Adenau; horlogemaker te Brussel. zn van Antonius Thiesen en Helena Friedrich.

Guillaume huwt te Ruisbroek (Brussel) in 1890 met Adele Durie;

verdere gegevens ontbreken.

is er iemand die mij verder kan helpen?

Rina Sweerts - 27 okt 2015 - 15:48

Niet meer geregistreerd

Hallo Rina, alleen wat aan vullende informatie gevonden (andere schrijfwijze):

Adele Durie = Adèle Camille Justine Durieux, geb. op 31-07-1836 te Oudenaarde. De ouders van Adèle waren: Eugene Durieux, overl. op 16-03-1866 te Brussel en Xaviere Bartien, overl. op 29-11-1877 te Brussel.

En Guillaume en Adèle, hadden een gewettigd kind, (bij hun huwelijk ?) en wel:Maria Louise Van Ransbeeck-Thiesen, geb. op 21-04-1889 te Brussel, akte nr.1658.

En de ouders van Guillaume waren juist. Trouwens het huwelijk van Guillaume en Adèle was op 16-10-1890 te Ruisbroek (bij Brussel) ? Toch vreemd, want Ruisbroek valt onder Antwerpen of Vlaams-Brabant. (volgens Wikipedia) Het klopt dus, want Brussel valt onder Vlaams-Brabant. Succes verder

p.s. De verwante voornaam van Guillaume zijn: Willem, Wilhelm en William

Uitgeschreven lid - 27 okt 2015 - 16:28

Profielafbeelding

Hij heet natuurlijk Wilhelmus Arnoldus

Frank Fransz - 27 okt 2015 - 16:56

Niet meer geregistreerd

Het huwelijk van zijn ouders: https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:JHZQ-4D6

Wanneer je op http://wiki-de.genealogy.net/Adenau/Batchnummern op de diverse links klikt, kun je mogelijk een stuk verder komen, te beginnen met de andere kinderen van het echtpaar Thiessen-Friedrich.

Jan Clavaux - 27 okt 2015 - 18:30

Profielafbeelding

Jan;

het lukt me niet op die site om andere namen tevinden.

zou je me kunnen uitleggen hoe ik hier moet zoeken?

Rina Sweerts - 27 okt 2015 - 21:34

Profielafbeelding

bedankt voor je reaktie; kan weer iets verder

Rina Sweerts - 27 okt 2015 - 21:35


Niet meer geregistreerd

Rita,

als je klikt op Taufen 1838-1875, Batchnummer: K99104-5 dan vind je alle dopen in Adenau van 1838-1875

Vervolgens vul je bij First Names in: Antonius en bij Last Names: Thiessen

Scroll dan een stukje naar beneden en klik op Update.

Je krijgt dan een lijst met alle dopen waarin een Antonius Thiessen (of een naam die daar op lijkt) is vermeld.

Als je op een doop klikt krijg je de details, met pijltje terug in je browser kom je weer terug in de lijst.

succes.

Jan Clavaux - 27 okt 2015 - 22:21







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu