Stamboom Forum
Beste stamboomonderzoekers,
Ik heb 2 namen gevonden in de overlijdensindex Nordrhein Westfalen Arnsberg-Munster over de periode 1874-1938
Zie hier https://www.myheritage.nl/research/collection-10864/?utm_source=organic_blog&utm_medium=blog&utm_campaign=supersearch&tr_funnel=supersearch&tr_country=NL&tr_creative=NorthRhine&utm_content=NorthRhine&tr_brand=blog&utm_source=organic_blog&utm_medium=Blog&tr_category=historische_gegevens&tr_landingpage=myheritage_heeft_collectie_duitsland_noordrijn_westfalen_overlijdensindex_1874_1938_bijgewerkt&tr_creative=myheritage_heeft_collectie_duitsland_noordrijn_westfalen_overlijdensindex_1874_1938_bijgewerkt&tr_language=NL&tr_country=NL&tr_contentfunnel=supersearch
en zou graag willen op welke datum en in welke plaats beiden exact zijn overleden.
Het betreft Wilhelm Picoleth (circa 1839)
en Elisabeth Klaessen (geb Hendricks) (circa 1824).
Bij voorbaat hartelijk dank voor de moeite.
Brabantica - 29 mar 2026 - 21:25 (laatst bijgewerkt 29 mar 2026 — 21:25 door auteur)
Hier de eerste:
Michael Reinders - 29 mar 2026 - 23:46
Hier nummer twee:
Michael Reinders - 29 mar 2026 - 23:47
Dag Michael;
Heel hartelijk dank voor de geboden service.
Brabantica - 30 mar 2026 - 06:48
Graag gedaan 😉
Michael Reinders - 31 mar 2026 - 14:15
De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!
Inloggen Registreer nu
Waarom wilt u dit bericht van bij de moderators van het Stamboom Forum melden?
Het schendt mogelijk de privacy van levende personen Het bericht hoort niet op het Stamboom Forum Het is vervelend of oninteressant Het is spam Het is nepnieuws Anders, namelijk:
Bedankt, uw melding is verstuurd aan de moderators.