Dag Peter
Hier de geboorteakte te Brussel van je grootmoeder Gertrude Elisa Loerscher geboren op 12 sept 1876 ( aangifte op 14 sept)
https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:9392-HYTB-S?mode=g&i=153&wc=STV7-6TL%3A966896201%2C1489250401%3Fcc%3D1482191&cc=1482191
akte 4561
Volgens deze akte was haar moeder Elisabeth Contempré geboren te Vlatten (is een plaats in de Duitse gemeente Heimbach (Eifel))
Vader Georges Loerscher werd geboren te Konz ( Duitsland ; was 37 jaar en herbergier bij aangifte in 1876)
Als je grootmoeder werd geboren in 1876 verwacht ik een geboorte van haar grootvader in begin 19° eeuw.
Het gezin Contempre Van den Put uit Watermaael Bosvoorde situeert zich echter begin 18° eeuw dus 100 jaar eerder.
Lijkt een te groot hiaat .
Dus verder zoeken in Duitsland onder Vlatten en Konz lijkt aangewezen.
MVG-Paul
Peter Nijland, Misschien is het handiger om bij het begin te beginnen nl uw ouders, plaatsen, data enz
Overledene:Elisabeth Lörscher
Geslacht:Vrouw
Geboorteplaats:Vlatten (Duitsland)
Leeftijd:40
Relatie:Jakob van Buiten
Moeder:Gertrud Löscher
Gebeurtenis:Overlijden
Datum:woensdag 26 februari 1936
Gebeurtenisplaats:Heerlen
Overledene:Elisabeth Lörscher
Geslacht:Vrouw
Geboorteplaats:Ubach over Worms
Leeftijd:40
Relatie:Jakob van Binten
Moeder:Gertrud Lörscher
Gebeurtenis:Overlijden
Datum:woensdag 26 februari 1936
Gebeurtenisplaats:Ubach over Worms
Dag Peter
Misschien een nieuwe vraag voor het Subforum : onderzoek in Duitsland.
MVG-Paul
Beste Paul
Hartelijk bedankt voor de snelle beantwoording.Deze gegevens heb ik al,maar ik vind het zo moeilijk zoeken en Belgie en Duitsland.Een stamboomvan 2250 mensen heb ik al,maar daar kwam ik niet verder.Zit ook met het probleem van mijn grootouders van de zijde van mijn grootvader.
Hij heet Wilhelm Reinold geboren in Bessenich 1866 Uit het Huwelijk van Johan Reinold 1840 gehuwd met Sophia Nielsen.Verder heb ik hier geen geevens enkan het niet meer vragen want van mijn fam.leeft niemand meer van.
Als iemand hiermee kan helpen zou ik zee dankbaar zijn
MVG
Peter
zou dit de doop van vader Johann kunnen zijn
Johann Diedrich Reinold
Deutschland Geburten und Taufen
| Name |
Johann Diedrich Reinold |
| Gender |
Male |
| Christening Date |
11 Aug 1840 |
| Christening Place |
EVANGELISCH,EICHLINGHOFEN,WESTFALEN,PRUSSIA |
| Father's Name |
Johann Wm. Reinold |
| Mother's Name |
Mar. Cathr. Westermann |
Beste Renee,
Dat is vlugl en bedankt,
Groetend
Peter
Beste Renee,
Is er mischien ook nog meer bekend van de fa.Reinold,voor Johan
BVD
Peter
Daar heb U gelijk in en zal het nader bekijken
Mijn Dank
Peter
nog een mogelijkheid voor de geboorte van Wilhelm, met als vader Johann en als moeder Sophie
Wilhelm Reinholdt
Deutschland, Mecklenburg-Schwerin, Volkszählung, 1867
| Name |
Wilhelm Reinholdt |
| Event Type |
Census |
| Event Date |
03 Dec 1867 |
| Event Place |
Grambow, R.A. Schwerin, Mecklenburg-Schwerin, Germany |
| Enumeration District |
Grambow: 1858 (R.A. SCHWERIN) |
| Gender |
Male |
| Marital Status |
Single |
| Religion |
Luth |
| Relationship to Head of Household |
Son |
| Relationship to Head of Household (Original) |
Sohn |
| Number in Family |
7 |
| Birth Date |
1863 |
Citing this Record
"Deutschland, Mecklenburg-Schwerin, Volkszählung, 1867", database with images, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:QV3S-X5P7 : accessed 2 February 2016), Wilhelm Reinholdt in entry for Johann Reinholdt, 1867.
en hier staat hij als fosterson (pleegzoon)
Wilhelm Reinnold
Deutschland, Mecklenburg-Schwerin, Volkszählung, 1867
| Name |
Wilhelm Reinnold |
| Event Type |
Census |
| Event Date |
03 Dec 1867 |
| Event Place |
Jabelitz, D.A. Bühn, Mecklenburg-Schwerin |
| Enumeration District |
Jabelitz: 760 (D.A. BÜHN) |
| Gender |
Male |
| Marital Status |
Single |
| Religion |
Luth |
| Relationship to Head of Household |
Foster-son |
| Relationship to Head of Household (Original) |
Pflegesohn |
| Number in Family |
3 |
| Birth Date |
1866 |
Citing this Record
"Deutschland, Mecklenburg-Schwerin, Volkszählung, 1867", database with images, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:KTQM-8N7 : accessed 2 February 2016), Wilhelm Reinnold in entry for Sophia Wilbrand, 1867.
Beste Renee,
Bovenstaande is geen fam. van mij.Mijn grootvader is geb.in Bessenich op 12-6-1866 en overleden in Turnich(Balkhausen) op 12-8-1939.Zijn broers zijn Johann en Heinrich.
Bedankt voor de moeite
Peter
Beste Renee
Volgens mijn onderzoek zit ik op de verkeerde tak van de fam.Reinold,want de gegevens die ik ontvang kloppen niet.Zal nu heel nauwkeurig gaan uitzoeken welke ik moet hebben.U bent in elk geval hartelijk bedankt en tot wederhoren.
groetjes
Peter