Geboorte datum en plaats (+parochie) van echtpaar Petrus Vaesen (overleden 22-04-1736 te Genk) en Maria Breuls (overleden 03-05-1761 te Genk)
Petrus Vaesen (overleden 22-04-1736 te Genk)
dat moet zijn 22.04.1769 [hier ]
er worden kinderen gedoopt te Genk beginnend in 1736; geen huwelijk in Genk. Welke parochies in de omgeving heeft u systematisch afgezocht?
Is dit de Petrus gehuwd met Marie Breuls (Bruls)?
Waar heeft u de overlijdensdatum van Petrus vandaan? Ik vind hem niet terug op/rond vermelde datum. In de indexen wel een Petrus Vaesen, overleden op 22-4-1769 (dus wel op 22-4 maar niet in 1736). Deze Petrus was overigens weduwnaar.
Als Maria Bruels overlijdt in 1761 staat er aangetekend: "uxor Petri Vasen", oftewel vrouw/echtgenote van Petrus Vasen. Dit klinkt alsof Petrus nog in leven was.
Ik zie dat Peter me voor was.
In welke akte of website leest u dit? De data komen vanuit een eerdere reactie in Gensdata Online
Genealogische bronnen - AGATHA (wel even registreren om de boeken in te kunnen zien, is gratis)
Als ik het goed begrijp hebt u zelf dus nog niet in de originele DTB gezocht. Daar zou ik dan eerst maar mee beginnen.
Vele DTB's en parochie aktes bekeken maar niets gevonden!
Welke plaatsen/parochies hebt u bekeken? (Dit vraag ik om dubbel werk te voorkomen)
Op de usb stick van de progen gebruikersgroep Limburg staan bewerkingen van parochieregisters. (www.pro-gen.be)
Hier het gezinsoverzicht, met doopgetuigen. Misschien dat daarmee verder gezocht kan worden.
hartelijke dank. Jammer dat geboorte data er niet in staan van de ouders
Heb vele parochies bekeken maar weet ze niet meer