stamboomforum

Forum logoLeeshulp, transcriptie, vertaling, betekenis » Huwelijk Lambregt van Langeraat tr. Schoondijke 1675



Profiel afbeelding

Goedemiddag, wie helpt.

Op 26 januari 1675 ondertrouwt in Schoondijke Lambregt van Langeraat  wednr. van Elisabeth ..??.. met  Janneken Roelants. De inschrijving is nogal vaag. Wie kan de tekst goed lezen, Ook de getuigen zijn slecht leesbaar.

Bram de Roo - 27 dec 2020 - 12:12 (laatst bijgewerkt 27 dec 2020 — 16:09 door moderator)

getuigen: Ioos van de Velde, Gilles Roelants en huijsvr. Jacomijn van Langeraak

voortaan graag een link naar de akte plaatsen → zie hier

Peter B - 27 dec 2020 - 12:20

Dank je wel Peter, het plaatsen van een link zal ik voortaan proberen. De eerste vrouw van Lambregt heet Elisabeth, maar staat daar nog wat achter in de vindplaats?

Bram de Roo - 27 dec 2020 - 15:16

Er staat nog iets achter de naam Elisabeth, maar wat mij betreft is dat volstrekt onleesbaar.

Anneke 12 - 27 dec 2020 - 16:14

Bram de Roo - gisteren — 15:16:

De eerste vrouw van Lambregt heet Elisabeth, maar staat daar nog wat achter in de vindplaats?

Het lijkt alsof daar twee regels boven elkaar geschreven zijn, mogelijk is er iets achter Elisabeth geschreven en daartussen nog iets ingevoegd? Ik heb de brightness wat verlaagd en het contrast fors verhoogd en meen ...sias te zien, van Josias?

Vriendelijke groeten,

Carl

Carl73 - 28 dec 2020 - 14:02


Iedereen  bedankt voor de reacties. We komen er waarschijnlijk niet zo direct uit. 

Groeten,

Bram de Roo

Bram de Roo - 28 dec 2020 - 16:12







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu