Beste,
Graag uw leeshulp, betreft onderstaande afbeelding
Bron: Aanwezige akten van Puijflijk, Dopen 1698 - 1811: Trouwen 1698-1809. RK boek 551/..
Pagina 226 van 412, rechter pagina, bovenaan.

https://www.familysearch.org/ark:/61903/3:1:3QS7-L9W2-97FK?i=225&cc=2038506
Alvast bedankt.
Astrid
Beste Anneke,
Dank voor de link echter deze is hetzelfde als die ik geplaatst hen. Vraag is: wat staat er?
Dank voor de link echter deze is hetzelfde als die ik geplaatst hen.
Ik heb de link aanklikbaar gemaakt, handig voor wie het origineel wil zien/gebruiken i.p.v. de afbeelding.
Wat opvalt is het ontbreken van datum, het woord bapisata/satus, en de getuigen.
Dan kom ik op twee dopen: Cornelis zoon van Claes, en Margarita, dochter van Marcelis

Een eerste begin: het is nog onduidelijk wat de bedoeling was, maar misschien helpt het anderen om hierop voort te borduren . . .
den baptizata e Margarita filia theodori but et Jacomina
28 van Her. . . het . . . suscep[tores] Sibilla . . .
april Oroilis Cornelis van Claes . . . et apres . . .
. . . Margarita van Marcelis ver. . . en Jantje Midem . . .
Michaël
Ik maak vande derde regel: Cornelis van Claes Jeliss(e) et Agnes Vaes (of Voess)
Beste Jan,
Daar heeft het wel degelijk mee te maken.
Aangezien alle sporen richting Heuvel stuklopen ik nog eens goed naar de doop van diverse kinderen ben gaan kijken. Daar komen de volgende namen van vader voor: Claesen, Klaasen, Hermens, Hermen en Hermes. Ik ben pagina voor pagina het doopboek aan het doorlopen van Puijflijk (en later, voor de zekerheid, ik ook nog naar Wamel ga kijken) en heb nu wel het juiste spoor gevonden. Dus opnieuw beginnen met zoeken heeft gelukkig wel degelijk zin.
Ik had het allemaal klakkeloos kunnen overnemen van het net, gokken wanneer iemand dan geboren zou kunnen zijn, echter ik werk alleen met doopakten, deze kopieer ik en verwerk ik in mijn stamboom. Geen doop of huwelijk? Dan ga ik niet gokken, maar stop ik.
Gelukkig kan ik weer verder.
Groet, Astrid
In dat geval: gefeliciteerd !