stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoHelpdesk » Hoe bericht verwijderen opgelost



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Als ik in een bericht een fout of overbodig info gemaakt heb kan ik mijn reactie dan zelf verwijderen of slechts bewerken en "vervalt" aangeven. 

Vr groet Karst

Karst - 17 feb 2021 - 12:53

Profielafbeelding

Verwijderen gaat volgens mij niet. In een discussie is verwijderen vaak ook niet wenselijk als anderen op het bericht hebben gereageerd.  

JP Ouweltjes - 17 feb 2021 - 13:00

Profielafbeelding

Begrijpelijk als het een vraag is. In mijn geval gaat het om een reactie. Ik zag nadat ik mijn reactie had geplaatst dat het antwoord al was gegeven. Ik heb dan mijn reactie veranderd in "vervalt". Om vervuiling tegen te gaan leek het mij zinvol om de reactie te verwijderen. 

Karst - 17 feb 2021 - 13:07

Profielafbeelding

Het is wel zo handig voor de moderator om even aan te geven om welke topic het gaat.

Everardus Rollema - 17 feb 2021 - 16:40

Profielafbeelding

Ben Wegman - 17 feb 2021 - 16:48

Profielafbeelding

Dankjewel Ben. Dat was inderdaad de topic. 

Karst - 17 feb 2021 - 17:03

Profielafbeelding

Karst,

Je berichten zijn verwijderd.

Everardus Rollema - 17 feb 2021 - 18:01


Profielafbeelding

Hartelijk dank 

Karst - 17 feb 2021 - 19:13







De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.

Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu