Is er een overzicht van welke bronnen er gebruikt worden bij het zoeken naar suggesties bij scans zoeken.
Ik krijg nu alleen de bronnen te zien waar een suggestie is gevonden maar bestaat er ook een totaallijst?
O jazeker, dank je wel.
Kan dus ook heel nuttig zijn, nooit geweten dat het er was.
Maar ik bedoel eigenlijk dit:

Ah, oke, ik snap je.
Ik denk in die vorm niet, maar in de lijst die ik op OA aangaf, kan je ook het tabblad per archiefbewaarinstelling selecteren, dan krijg je alle archieven in een lijst.
In het overzicht wat jij laat zien is alleen een selectie met suggesties, andere bronnen zijn dan niet relevant om te laten zien.
Zou je het handig vinden om zo'n lijst te hebben met alle logo's van archieven, ondanks dat er geen suggesties zijn?
Zou je het handig vinden om zo'n lijst te hebben met alle logo's van archieven, ondanks dat er geen suggesties zijn?
Ja dat zou ik heel graag hebben.
Alvast heel erg bedankt.
Oke, staat op de lijst, maar zoals je weet is het nog niet duidelijk wanneer e.e.a. weer opgepakt worden. Dus ik hoop op je geduld :-)