Stamboom Forum
Geachte, ik ontving vandaag in veelvoud (tientallen duplicaties) een identiek vriendschapsverzoek van Kevin J Davis met als boodschap: Hi, I hope you're doing well. I need to have an important discussion with you regarding your surname. Could you please reach out to me at kevinjdavis643@outlook.comf or more details.
Ik vind deze situatie verdacht, ook omdat ik het vriendschapsverzoek niet terugvind in mijn accountpagina.
Wat kan ik het beste doen?
Mvg. Yde
Iet - 9 nov 2025 - 15:24
Helaas was dit een spammer, dus u kunt het bericht negeren.
Yolanda Lippens - 9 nov 2025 - 15:26
De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!
Inloggen Registreer nu
Waarom wilt u dit bericht van bij de moderators van het Stamboom Forum melden?
Het schendt mogelijk de privacy van levende personen Het bericht hoort niet op het Stamboom Forum Het is vervelend of oninteressant Het is spam Het is nepnieuws Anders, namelijk:
Bedankt, uw melding is verstuurd aan de moderators.