Wie wil een poging wagen, om de ouders te vinden van
Johannes WALTER HAAGSMA, geb. Dortmund 5.7.1908, ovl. 15.8.1970,
BVD.
Hoe komt u aan de geboorte- en de overlijdensdatum? Ik zou nl. zeggen als u de geboortedatum heeft, moet u toch ook de namen van zijn ouders hebben.
Op de website militieregisters.nl vind ik wel een Walter Johannes Haagsma, geboren 7 mei 1908 in Dortmund. Zie hier. Is dat dezelfde persoon?
Via Google vind ik nog een berichtje in een Yahoo Group van iemand die ook op zoek is naar de ouders van Walter Haagsma. Volgens dat bericht zou hij getrouwd zijn met een Maria Hofmann en mogelijk een zoon hebben. Zie hier voor het bericht (5e bericht van boven).
Hallo Arie, nu, de ouders zijn: Petrus Haagsma, geb. op 15-04-1868 te Deinum, (Menaldumadeel) was 26 jr. bij zijn huwelijk op 08-09-1894 te Leeuwarden met akte nr.176, met de 22 jarige Rutje Rondema, geb. op 07-11-1871 te Wijtgaard (onder Wirdum) (Leeuwarderadeel)
Allen heel hartelijk dank, voor opmerkingen/suggesties en een fantastisch antwoord.