Stamboom Forum
Kan iemand bevestigen dat het uniform op de foto dat voor een KNIL militair is in 1895. Valt er misschien meer over te vermelden?
Gerard 2 - 22 mar 2025 - 15:09
De fotograaf was gevestigd in Harderwijk.In Harderwijk zat toen het Koloniaal Werfdepot.https://nl.wikipedia.org/wiki/Koloniaal_Werfdepot
Jan CIavaux - 22 mar 2025 - 16:07
Inderdaad
Diepdonkerblauwe helmhoed Model 1889 met leeuwenkop en geelmetalen helmplaat 'zon' … - collectie - Nationaal Militair Museum
Frank Fransz - 22 mar 2025 - 16:08
De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!
Inloggen Registreer nu
Waarom wilt u dit bericht van bij de moderators van het Stamboom Forum melden?
Het schendt mogelijk de privacy van levende personen Het bericht hoort niet op het Stamboom Forum Het is vervelend of oninteressant Het is spam Het is nepnieuws Anders, namelijk:
Bedankt, uw melding is verstuurd aan de moderators.