U zult toch echt eerst meer onderzoek moeten doen naar uw opa: geboorte, huwelijk, overlijden, voornamen.
Pas dan zijnzijn kinderen te onderzoeken.
Sorry, ik was niet duidelijk. Deze foto vond ik in spullen van mijn opa, maar de naam Reijling is niet te linken met mijn familie.
Ik ben op zoek naar iemand die wat weet over een familie met die naam in de omgeving Leimuiden/Rijnsaterwoude.
Ik zou beginnen met een begin en eind tijd qua jaren waarin je moet zoeken. Dan zal je een Reijling moeten vinden, als deze al openbaar is die 3 dochters aangeeft voor de geboorte in de omtrek waar uw opa heeft gewoond.
Op basis van de achternaam komt er m.i. maar één gezin in aanmerking. Ze woonden eerst in Den Helder en daarna in Loosduinen. Naast de 3 dochters werden er ook zonen geboren. Bron: Open Archieven.
PS De naam van hun moeder is soms vermeld met 'aa' ipv 'ee'. Dat heb ik gemeld aan de archieven
in het drents archief:Petrus Reijling geb 6 maart 1855 in Amsterdam heeft 3 dochters.
M. Bakker, Maurien, dat is dezelfde persoon met hetzelfde gezin. Ze zijn verhuisd naar Rotterdam. De vader is daar op 66-jarige leeftijd overleden (zie de akte). De namen van de 3 dochters zijn bekend. Over de foto kan ik niets zeggen.