stamboomforum

  Zoekplaatjes » Nummer 4934

MarkeringBeschrijving van het zoekplaatje

Het betreft een naam achterop een vakantiefoto (groepsfoto uit een album) uit 1936 genomen ergens in de Alpen. Van enkele personen is de identiteit al achterhaald. Er staat vermoedelijk M. Evers-Heijnen. Aangezien de naam Evers niet los vermeld staat zou deze vrouw wellicht weduwe zijn en enigzins op leeftijd (?). Gezien de achtergrond van de reeds bekende personen komt deze persoon waarschijnlijk uit de wat 'betere' kringen.

Vraag over deze afbeelding gesteld

Wie heeft een idee wie deze persoon zou kunnen zijn.

Steekwoord(en)

Evers Heijnen 1936 jaren 30 

Vraagsteller

E. Schoonderwoerd





Suggesties

Leden van het Stamboom Forum hebben de volgende 6 suggesties gedaan bij dit zoekplaatje:


er staat  idd "Evers-Heijnen" 

een optie is dan het echtpaar Franciscus Hubertus Evers & Elisabeth Heijnen, gehuwd 23.08.1889 te Beesel. Zij was weduwe sinds 1.02.1924

Peter B

Beste Peter, Deze optie had ik ook gevonden. Ik heb het handschrift van haar op de huwelijksakte vergeleken en het lijkt er totaal niet op. Dan zitten we ook nog met de voorletter. Volgens AI is dit een M. Iemand anders kwam met de suggestie Meijer. 

E. Schoonderwoerd

de vraag is of ze het zelf heeft geschreven
en of "M" een voorletter is of aan afkorting van "Mevrouw"

Peter B

Achterop de foto staan 14 namen met allemaal verschillende handschriften. Nu blijkt dat het album van Petronella Poelman- Nieuwenhuizen was: 1895 (Texel) - 1974 en via Kruijt-Snooij bij ons terecht gekomen. Beide kinderloos. Het lijkt erop dat Petronella en nog iemand reizen naar Oostenrijk en Italië organiseerden voor alleenstaanden.

E. Schoonderwoerd

Vraag me af of dit een M is. Er zit geen scherpe omhooggaande haal in van de tweede poot van de M. Lijkt meer op een U.

Henk van der Velde

Henk: Dacht ik eerst ook maar ik kan ook geen combinatie vinden met een U. Nu komt de voorletter U ook weinig voor. 

E. Schoonderwoerd

Heeft u ook een suggestie?