stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoNieuws en updates » Bevolkingsregister England en Wales 1911 online



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd

Rijke bron voor recente persoonsgegevens. Opvragen van gegevens via zgn. credits.

http://www.1911census.co.uk/

JanK - 29 dec 2009 - 01:23

Profielafbeelding

't Grappige is (vind ik tenminste) dat er in Engeland nog geen bevolkingsregister is, zoals wij dat al 200 jaar kennen. Laat staan een GBA.

Mijn dochter gaat zich in England vestigen. Aanmelden bij de gemeente zoals we dat hier doen, dat kennen ze dus niet. Voor bijv. ondertrouw moet je wel een "proof of address" meenemen dat je ergens woont. Dat kan bijv. een bankafschrift zijn. Het Engelse daarin is, dat je alleen een bankrekening op jouw naam krijgt als je een "proof of address" kan tonen.

Jan K. - 29 dec 2009 - 11:05


Profielafbeelding
Ook in de VS kennen ze (vandaag de dag) nog niet zo'n systeem.  Wel doen ze daar min-of-meer om de 10 jaar een census (volgende is in 2010) waarbij van huis-tot-huis gegaan wordt en gepoogd wordt te achterhalen wie daar wonen.  Andere aanpak en ander soort resultaat, maar desondanks voor de genealoog op termijn (de 1930 census is afgelopen jaar openbaar geworden) wel een rijke bron.

Frederik - 29 dec 2009 - 14:41







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu