stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoArchiefinstellingen, bronnen en inventarissen » Opzoekvraag archief Amsterdam - Geestman x de Graad



Profiel afbeelding
Profielafbeelding

Waar staat er dan dat wij diensten beschikbaar stellen.Alles vrijwillig,niks verplicht!

Als iemand uit solidariteit niet iets wil zoeken kan je de persoon daar toe niet dwingen.einde

Hartelijke groeten.

Anja

Anja4711 - 4 aug 2009 - 11:18

Niet meer geregistreerd

Hallo Nico,

Ik realiseerde mij, dat het verzoek van Wegman niet in jouw draadje thuishoorde. Maar ik wilde daar in zijn geval geen punt van maken.

Bij een onderwerp van Carla, een zeer verdienstelijk forumlid, heb ik een dringend verzoek op haar gedaan om op haar begrijpelijke (emotionele) beslissing terug te komen, mede in het belang van de forumleden, die een beroep op ons doen.

Dat houdt in, dat ik vind, dat wij gewoon op de ouderwetse wijze door moeten gaan. Temeer omdat ik het volste vertrouwen heb, dat de sfeer op het forum zal gaan verbeteren, omdat de Beheerder en zijn toekomstige Assistent-Beheerder(s) ongetwijfeld lering uit het verleden zullen trekken.

Met vriendelijke groet,

Jacobus.  

Jacobus - 4 aug 2009 - 11:50

Profielafbeelding

Hallo Nico en Jacobus,

Ja sorry dat ik het verzoek aan Jacobus op dit bericht geplaatst had, ik had er pas erg in toen het gebeurt was, dan kan je het wel weg halen maar dan is het al te laat als je daar uren later pas achter komt.Een prettige dag allemaal groeten Han

J.A.Wegman - 4 aug 2009 - 11:58

Profielafbeelding

@ Wegman,

Trek het je a.u.b. niet aan. Ik heb er totaal geen probleem mee.

@Jacobus,

Idem dito, misschien kun je je voorstellen dat ik t.a.v. jou geprobeerd heb iemand niet te laten verdwijnen, evenals jij dat doet t.a.v. Carla B. Ook zij heeft mij ook een uitstekende genealogische dienst bewezen. Ik ken niemand van het forum persoonlijk en van mij hoeft ook niemand te verdwijnen.

Wat Bob betreft hoop ik dat hij zich terdege van juridisch advies laat voorzien. Het is jammer, maar in dit stadium is hij wel aangeland door de voorbije gebeurtenissen.

Beste groet,

Nico van der Brugge.

N. van der Brugge - 4 aug 2009 - 12:43

Profielafbeelding

Hallo Jacobus,

Ik keek nog eens naar de oproepvraag van Geestman x de Graad, en ik meende dat ik daar aan jou ook de vraag gesteld had wat ik graag had willen weten uit het archief te Amsterdam, maar nu zie ik alleen nog de vraag aan jou en jou antwoord maar niet wat ik graag had willen weten. Heb jij die vraag van mij gezien of is hij er op een of andere manier afgehaald, ik heb daar geen benul van hoe dit nu werkelijk zit. Kan je mij misschien duidelijkheid geven, Ik kan natuurlijk een nieuwe oproepvraag aanmaken zodat je daar op kan antwoorden lijkt misschien wel makkelijker.

Met vriendelijke groet Han

J.A.Wegman - 11 aug 2009 - 23:28

Profielafbeelding
Hallo Jacobus, Sorry ik heb weer niet goed gekeken, ik zag hem wel staan, met de gevraagde gegevens van mij. Met vriendelijke groet Han

J.A.Wegman - 11 aug 2009 - 23:32

Niet meer geregistreerd

Hallo Han,

Je staat inmiddels bovenaan op mijn lijst.

Dus ik ben je niet vergeten.

Met vriendelijke groet,

Jacobus.

Jacobus - 12 aug 2009 - 09:52

Niet meer geregistreerd

Hallo Han,

Zie het nieuwe onderwerp: Opzoekvraag Geertruij Wegman Amsterdam.

Jacobus - 12 aug 2009 - 15:56


Profielafbeelding

Hallo Nico,

Ik ben geheel nieuw en vanavond voor het eerst op dit forum en kwam jouw zoekvraag tegen,

Toevallig staat het huwelijk van Mathilda de Graad en Hendricus Aloijsius Geestman ook in mijn nog zeer onvolledige stamboom.

Ik weet niet hoever je inmiddels bent maar het volgende staat in mijn aantekeningen:

Rotterdam Akte Jaar 1922 Nummer p15v


Hendericus Aloysius Geestman, zn. van Aloysius Josephus Geestman (reizend agent (1865),) en Hendrica Maria Koke (koopvrouw, winkeliersche)
geb. te Leeuwarden [FR] op 5 sep 1872
rooms katholiek
wijnkopersknecht, wachtsman te Rotterdam (1941)
ovl. waarschijnlijk te Rotterdam [ZH].

tr. te Amsterdam [NH] op 9 okt 1895 met
Mathilda de Graad, dr. van Johannes Adrianus de Graad (militair KL (sgt. der Infanterie), na pensioenering: oppasser, provoost geweldige) en Theodora Geurs
geb. te Leeuwarden [FR] op 20 dec 1876
ned.herv.
Hendericus verhuist met zijn gezin per 22-2-1898 van Amsterdam naar Rotterdam.
Bij het huwelijk erkennen zij Hendrikus Augustinus de Graad als hun kind

Hopelijk heb je hier nog iets aan.

met vriendelijke groet,

Tom Geestman

Tom Geestman - 21 okt 2009 - 23:21







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu