helemaal gelijk frank, maar volgens mij ging het toen wel vaker zo.
jij ook prettige dagen.
Hoi paula, ja die heb ik gelezen, ben helemaal gek op dat soort boeken. Laats uit amsterdam in het archief nog van die boeken gekocht. Probeer nu de burger en de hoer te lezen (elke dag een halve bladzijde zucht) maar dat is ook een heel apart boek, dat gaat over hoeren in de 17de eeuw in amsterdam, en hoe hun dus ook erg met hun eer zaten. Eer was heel belangrijk.
Mijn boek is overigens nog door de schrijver van het pauper paradijs getekend.
Ben op de opening van veenhuizen geweest.
Jij ook prettige dagen paula, als er iemand is die mooie dagen verdient ben jij het.
overigens heb ik door het bevolkingsregister vandaag 2 dochters van het echtpaar op spoor gekomen, die beide dus vanuit frederiksoord naar amsterdam zijn gegaan, en beide in de tuinstraat woonde. Tuinstraat is in de jordaan, toen de tijd ook een lekkere buurt 
. 1 is dus de partner van de advertentie. Maar volgens kwam die wijk waar jij het over hebt in begin 20ste eeuw en dit is halverwege 19de eeuw. Hun ouders waren de eerste inwoners van frederiksoort.