Hi Mark,
Volgens mij ben jij echt nog maar heel kort met genealogie aan de gang anders zou je deze vraag niet stellen. Zelf heb ik een paar takken die nauwelijks verder gaan dan eind 18de eeuw, maar ook andere die teruggaan tot 1400.
Er zijn verscheidene redenen waarom je vastloopt:
- Paper is helaas heel kwetsbaar en door de jaren heen zijn veel dingen verloren gegaan (door branden, overstromingen, oorlog etc) ..
- Te weinig gegevens zijn vastgelegd bij een event zodat je de link niet kunt leggen naar een ander event
- Gegevens zijn (nog) niet makkelijk te verkrijgen (eg online, via een index etc)
Je kunt niets doen aan de eerste 2 punten. Betr de derde, je schrijft niet of je al persoonlijk bij de lokale archieven bent langsgegaan. Zo niet dan is dat is daar misschien een mogelijkheid. Verder heb ik ervaren dat er door de jaren heen meer en meer online komt en dat je na een tijd opeens wel iets kunt vinden. Dit kan na maanden, maar ook pas na vele jaren zijn. Geduld is een schone zaak in stamboomonderzoek.
Verder nog een tip.
Je originele vraag was nogal magertjes betr gegevens. Je hebt bv niet de kinderen en hun gegevens (oa doop datum en plaats, religie, getuigen etc) genoemd. Vanwege mogelijke vernoemingen naar grootouders, ooms en tantes zet ik ze er altijd bij, daar het andere onderzoekers misschien op het juiste pad kan zetten. Ook mis ik wat er uiteindelijk met het echtpaar is gebeurd zoals verhuizingen, overlijdens etc. Je weet maar nooit wat iemand toevallig kan vinden als ze het hele verhaal een beetje beter kunnen zien.
Good luck
Sylvia