stamboomforum vragen, antwoorden en tips voor uw stamboomonderzoek

Forum logoArchiefinstellingen, bronnen en inventarissen » Eigen website maken



Profiel afbeelding
Niet meer geregistreerd
Dreamtoolz homepage creator was een leuke software om een homepage te maken maar die werkt bij mij niet meer.
Heeft iemand een suggestie voor een vergelijkbaar programma om een eigen website te maken? of kan iemand mij helpen om hem te repareren?

Bob van Helten - 4 feb 2008 - 19:29

Niet meer geregistreerd
Hoi Bob,

Het programma wat je noemt ken ik niet, maar begin eens met de verschijnselen. Wat gaat er mis? (Foutmeldingen?). Meldt meteen ook even welk platform (Operating System) je gebruikt: ongetwijfeld één of andere Windows-versie...

Zelf gebruik al sinds jaar-en-dag HomeSite van Allaire, maar dat is payware en er zijn voldoende gratis alternatieven voorhanden. Kijk maar eens een beetje rond op de site tucows.com.

Hardcore web-bouwers beweren nog steeds bij hoog en bij laag dat Windows Kladblok de beste HTML-editor is (kan ook, als je erg goed weet wat je doet) maar waarom moeilijk doen als het ook makkelijk kan...?

Enfin, ik hoor het allemaal wel.

Groet,
RJ

Robert Jan van Houten - 4 feb 2008 - 19:42

Niet meer geregistreerd
Heb alvast eventjes voor je in 't rond gekeken. Een aardig alternatief voor jouw ingestorte webeditor lijkt mij Nvu van Mozilla (de makers van Firefox). Heb het ding gedownload en geïnstalleerd: ziet er heel volwassen uit, en is ook nog in het Nederlands. Wat wil een mens nog meer?

Let wel: ik heb dus geen ervaring opgedaan in het werken met dit programma, maar zo op het eerste gezicht lijkt het sterk op de software die ik al jaren gebruik om mijn websites te onderhouden.

De webkoppeling waar je Nvu kunt ophalen luidt:

http://www.mozilla-nl.org/producten/nvu/

Succes!

Groet,
RJ

Robert Jan van Houten - 4 feb 2008 - 20:03

Niet meer geregistreerd
Beste RJ

Bedankt voor de tip Nvu

mijn websiteadres is tijdelijk veranderd met aldfaerkaartenbak adres http://home.planet.nl/~helte003/ , RJ graag dit ook veranderen bij mijn profiel voor de familie van Helten en familie Beemer .

Alvast bedankt

Bob van Helten - 16 feb 2008 - 11:11


Niet meer geregistreerd
Beste Bob,

Nu vraag je meer van mij dan waartoe ik in staat ben, hahaha.

Voor de duidelijkheid: ik ben slechts een eenvoudige forumdeelnemer, en aldus niet in de gelegenheid om webadressen op profielen aan te passen.

Echter, je profiel kun je zèlf wijzigen door op de pagina 'Home' in te loggen en vervolgens te klikken op 'Bewerk uw profiel'. Of bedoelde je iets anders?

Groet,
RJ

Robert Jan van Houten - 16 feb 2008 - 12:12







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu