Hallo Allemaal.
Ik ben een Nederlander die in Australië woont.
Ik heb me bezig gehouden met de stamboom van mijn familie en heb zodoende gegevens en foto's verzameld.
Ik hoop tzt een boekje te maken.
Helaas is er in mijn familie niemand die zich bekommert over de genealogie en zal alles bij mijn overlijden weggegooid worden en dat zou zonde wezen.
Mijn vraag is dan ook zou ik al mijn gegevens en foto's op kunnen sturen aan het CBG? Zou ja in wat formaat.
Of zijn er ander mogelijkheden?
Iedere suggestie is enorm welkom.
Groeten Rikus Kaijer.
Misschien is de Nederlandse Genealogische Vereniging een optie. Een mailadres staat links onderaan op deze pagina https://www.ngv.nl/hoofd/#
In de ledenlijst van Geneanet vind je vier personen met de naam Kaijer, dus blijkbaar met interesse in genealogie.
Het lijken alle vier dezelfde persoon te zijn (Hans Kaijer), die drie keer een nieuw profiel heeft aangemaakt,
misschien omdat hij zijn inloggegevens kwijt was. Zijn laatste bezoek is van 20 september jongstleden.

Dank voor de reaktie.
NGV had ik nog niet aan gedacht.
Zal ook het CBG aanschrijven.
Gr Rikus Kaijer.
Beste Rikus, je zou ook eens kunnen informeren bij het streekarchief die qua locaties van voorouders het beste dekkend is. Zij beheren soms ook (genealogische) nalatenschappen.
Zal ik proberen.
Geen reaktie gehad van het CBG.
Gr Rikus Kaijer.
Heb je het CBG geschreven of een e-mail gestuurd. Als je ze per e-mail benaderd krijg je meestal een automatisch bericht, dat je e-mail is ontvangen en een geschatte tijd wanneer je antwoord krijgt.
Nicolette
Als je een email stuurt aan info@cbg.nl krijg je altijd antwoord.