stamboomforum

Forum logoArchiefinstellingen, bronnen en inventarissen » Gemeente Tholen te ontruimen graven



Profiel afbeelding

Op Facebook, in de groep Genealogie Zeeland, plaatste de Gemeente Tholen het volgende bericht:

Gemeente Tholen

pooenSstdrg6ra01b8 4a580cla 4e8m:0te3269 ht40giNh0l1houg05av ·

Voor de begraafplaatsen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder zijn we gestart met de zoektocht naar eigenaren (rechthebbenden) van bepaalde graven. Deze eigenaren kunnen bijvoorbeeld door verhuizing of overlijden niet meer bij ons bekend zijn. Bekijk het overzicht en meld je binnen een jaar via www.https://obi41.nl/bdekrmz7 als je rechthebbende bent of meer informatie hebt.

Sint-Maartensdijk en Tholen volgen op een later moment. Omdat de begraafplaats van Tholen groot is, zijn we alvast op zoek naar informatie 

https://obi41.nl/bdekrmz7

Om rechthebbenden of belanghebbenden te bereiken kan je ons helpen door dit bericht te delen. Alvast bedankt!

Wellicht staan er nog voorouders van u tussen.

Yvonne Ruchti

Yvonne Ruchti - 1 dec 2025 - 11:37 (laatst bijgewerkt 1 dec 2025 — 11:37 door auteur)







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu