Goed bedoeld advies aan forumleden:
Vermeld bij "Onderwerp" duidelijk wat je zoekt.
De naam, familie, of het keyword.
Voor forumleden op dit prachtige medium een stuk eenvoudiger
om te bepalen of een bericht hen interesseert en minder leeswerk
Bert
Hele goede suggestie. Zeker als ik even niet geweest ben en er veel berichten zijn geplaatst, dan lees ik snel over de onderwerpen heen en sla ik altijd berichten met onderwerpen als "help" over. Dan kijk ik alleen op naam.
Jerry
En geef vooral ook op wanneer en waar een en ander zich heeft afgespeeld.
Beste Jerry,
Ook ik ben voor duidelijkheid. Het zou fantastisch zijn als een ieder haarfijn weet te omschrijven - het liefst in korte bewoordingen - wat zij of hij exact zoekt.
En dat allemaal in het onderwerpsveld. Maar mag ik dan wel verzoeken, als je zo'n goedbedoeld advies geeft, dit dan ook in het Nederlands te doen?
Voor het fraaie "keyword" mag je gerust sleutelwoord of trefwoord in de plaats stellen.
't Is maar een idee.
met vriendelijke groet,
PJ
Hallo,
Aan dit onderwerp is al een heel apistel aan besteed, het kan duidelijker daar ben ik het mee eens, maar het moet geen drempel worden om de vraag te stellen.
Thea
Beste Thea,
Natuurlijk wil ik geen drempel leggen voor het stellen van vragen. Juist het gebruik van vreemde termen werpt een drempel op voor het stellen van vragen.
Maar als je bij de bakker bent en je wilt een half wit - gesneden -, vraag je toch ook niet om een half broodje? Tenzij er natuurlijk alleen gesneden wit wordt verkocht.
Heb ik het zo aardig verduidelijkt?
m.vr.gr.
PJ
Hallo PJ,
Het is mij wel duidelijk, maar als er juist niet veel staat dan is het alleen maar spannender wat er gevraagd wordt.
En ik vind dat als je je in wild zetten of gewoon mee wilt zoeken, dan moet het niet uitmaken wat er staat.
Maar kijk eens naar 24 juli onderwerp Idee enzovoort, dan kom je hetzelfde onderwerp tegen namelijk.
Thea