Beste allemaal,
Het gemeentearchief van Goes heeft al geruime tijd een website waar aktes van de burgerlijke stand en delen van het bevolkingsregister te vinden zijn.
Ik zie nu ook dat flinke delen van de aktes zijn uitgebreid met extra gegevens, zoals getuigen bij dopen en aangevers van overlijdens etc.
Voor hen die zoeken in Goes lijkt mij dit wel handig. Zeker omdat de geboorten van Goes (nog) niet bij Zeeuwengezocht zijn terug te vinden.
groet, Frank
Hallo Frank
Hartelijk dank hiervoor,heb al aardig wat gevonden ben nog wel een poosje zoet.
Groetjes.
Anja
Hoi Keren,
Ik zat te twijfelen, want ik had zelf al ooit eens iets geroepen over Goes, maar ik kon het gisteren niet meer vinden. En het voordeel van de twijfel was heel simpel: er is in veel aktes nu meer informatie beschikbaar, dus vond ik het wel belangrijk te melden.....
En je ziet: minstens een iemand heeft er baat bij!
groet, Frank
Hallo Frank en Keren,
Het blijft belangrijk om deze websites te vermelden. En Frank: bedankt! Er zullen vast meer forummers zijn die wat in Goes te zoeken hebben.
Groetjes, Jacqueline
Hoi allen,
Lijkt me super want ik heb daar ook nog wat te zoeken, maar ik krijg alleen maar "The page cannot be found"
Dus heel jammer.
Vriendelijke groet,
Carla B
Hoi Carla
Zeg maar wat je zoekt ,dan kijk ik wel voor je.
Groetjes 
Anja
Jacqueline, Carla, Anja,
Op dit moment ziet het er naar uit dat de achterliggende website van Goes niet reageert. Ik kreeg gisteravond al een paar FATAL ERRORs en nu dus helemaal geen response meer.
Het is nu toch niet te druk door mijn eerste melding? 
groet, Frank
Hoi Frank en anderen,
Je hebt gelijk en wij zullen even geduld moeten hebben, tot we weer in kunnen loggen. Misschien zijn ze met de website bezig.
Groetjes, Jacqueline
Hallo Al
Denk dat ik ze gisteren leeg geplukt hebt.
ben er aardig wat uurtjes geweest ,veel gevonden
Was erg blij ,om wat lege gaten te vullen
Dus was hebberig en nu hebben ze de deur dicht gegooid .
Groetjes.
Anja 
De deur is weer open net gekeken.
Hallo Anja,
't is me wat. Eerst de boel "leegroven" en dan hier de onschuldige genealoog uithangen..... 
Ik ben blij dat het weer werkt. Kan ik tenminste aan die kant ook weer verder.
groetjes, Frank
Aanvulling, zojuist gevonden, al langer online:
Op de site van het gemeentearchief Goes staan ook inventarissen online. Onder het kopje Inventarissen links in de menu-lijst staat o.m. Rechterlijke Archieven. Hier staan twee links: Inleiding en RAZE.
Onder RAZE staan een 22-tal PDF bestanden, waarvan de bestanden RAZE 1752.pdf t/m RAZE 1771.pdf en RAZE 1841 en 1843.pdf het volgende bevat: "Index op de transporten van huizen, boerderijen en bijzondere gebouwen in Goes, RAZE nnnn (jjjj-jjjj)", waar nnnn het volgenummer is (dus 1752 t/m 1771) en jjjj-jjjj de jaren waarover dit betreffende bestand gaat. RAZE 1752 bijv. bevat de index van 1593 t/m 1611 en dit loopt dus door tot 1811!!
Voor Wolphaartsdijk is ook een transcriptie aanwezig.
De index van Goes bevat een aantal kolommen met veel namen van mensen erin! Kijk zelf even of er iets van je gading bij zit. Voor mij wel in ieder geval!
groet, Frank