Zijn er meer mensen die problemen hebben met Genver? Ik krijg steed een error melding.
Is de site overbelast of is die er niet meer?
@Beste mensen,
Net terug van vakantie en dan moet ik constateren, dat de site er zo af en toe uitligt.
Er schijnt iets te zijn met de server waar ik mijn pagina's op heb staan.
Als webmaster krijg ik de volgende boodschap te zien:
Naar aanleiding van de storingen van afgelopen dagen hebben wij afgelopen nacht (woensdag 22 juni) op server 5 meerdere hardware-onderdelen vervangen.
Onze technici zullen de server de komende dagen verder optimaliseren, waardoor u af en toe korte onderbrekingen in de bereikbaarheid van uw website en e-mail kunt waarnemen. Helaas is dit nodig om uw server optimaal te laten presteren.
Wij vragen om uw begrip.
UPDATE (30 juni 16:58 uur): Momenteel is server 5 onbereikbaar waardoor websites en e-mail tijdelijk niet werken. Onze engineers werken hard aan een oplossing. Onze excuses voor het ongemak.
Hier ben ik dus niet blij mee. Helaas weet ik op dit moment GEEN oplossing.
@ Jakkes,
Ik hoop voor jou en uiteraard (eigen belang) voor ons dat het snel wordt opgelost en voor jou niet tot extra kosten leidt.
mvg-Ben
Ja wie gaat er dan ook met vakantie.
Groet, en natuurlijk wel de hoop dat niet alles verspeeld is.
Jakkes,
Heel vervelend voor je, maar geniet eerst van je laatste vakantie dagen!! "Wij" redden ons wel even.
Robert
Er is tijdelijk een www.genver2.nl in de lucht gebracht, totdat de problematiek voorbij is.
Wim
Jakkes, geniet van je laatste dagen vakantie, maak je niet te druk hierom, jij kan er niks aan doen, je hebt al zoveel gedaan voor deze prachtige site, we wachten rustig af tot het weer werkt en tot zolang gebruiken we die genver2 van jouw
Bedankt voor alles hoor
@Allen,
Ik heb er zojuist al weer vier werkdagen opzitten.
En GenVer doet het weer, maar je zal dan voor enkele weken toch worden doorgeleid naar www.genver2.nl.
De goeie ouwe GenVer is niet actueel meer.
Genver2 zal de komende dagen zeer regelmatig worden bijgewerkt.
Dus zet je cache (browsergeschiedenis) maar op maximaal één dag om de aanpassingen niet mis te lopen.