stamboomforum

Forum logoNieuws en updates » scheepsmetingsbrieven



Profiel afbeelding

Goede middag,

Enige tijd geleden heb ik geprobberd een bericht te plaatsen, dit lukte me niet. Ik heb toen onderstaand bericht gestuurd. Hoe kan ik dit plaatsen als een tip voor andere onderzoekers?

Groeten,

Mijndert van Berchum

Beste Bob,

Het lukt mij niet om een bericht op de stamboomforum te zetten. Ik zie geen opdrachtveld om het bericht te versturen.
Dit was mijn bericht:

Beste allemaal,

Voor onderzoekers met belangstelling naar schippers en hun schepen, is sinds kort een WEBsite beschikbaar waar gegevens van schepen en hun eigenaren de scheepsmetingsbrieven op te zoeken zijn. Deze zijn belangeloos beschikbaar gesteld door dhr. George Snijder via zijn database van Liggers Scheepsmetingsdienst LSD. zie nevenstaande link:

http://www.lvbhb.nl/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=911:database-liggers-scheepsmetingsdienst-&catid=112&Itemid=137


Mijndert van Berchum

M. van Berchum - 29 nov 2012 - 14:50

Geachte heer Van Berchum, beste Mijndert,

Dat is prachtig nieuws, dank u wel voor het plaatsen van uw geweldige bijdrage!

Scheepsonderzoek is één van de meest boeiende, veelbelovende methoden die de laatste tijd

meer in opkomst zijn bij genealogen en historisch geinteresseerden in het algemeen,

als een soort "hulpwetenschappen" voor de genealogie, zoals ook het huizenonderzoek, onderzoek in krantenarchieven, in militieregisters, naar autokentekens, vergunningen, beroepen & opleidingen enz. enz. 

De link die u noemt, http://www.lvbhb.nl/joomla/index.php?option=com_content&view=

article&id=911:database-liggers-scheepsmetingsdienst-&catid=112&Itemid=137%20 ,

geeft prima achtergrondinformatie over dit project.

Het zoekscherm van de daadwerkelijke database is te vinden op de pagina

http://www.lvbhb.nl/LSD/top/common/ZoekInLiggers_01.php, waarbij enkele zoekvelden

wellicht het meest interessant zijn voor de genealoog/onderzoeker, (beeld)citaat:

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Einde (beeld)citaat.

Nogmaals onze welgemeende complimenten, en veel succes met uw eigen onderzoek!

Met vriendelijke groet,

Dimitri Vlas

Dimitri Vlas - 29 nov 2012 - 18:47


Geachte heer Van Berchum, beste Mijndert,

Super bedankt voor uw bericht, ik heb zo al 12 schepen kunnen achterhalen.

Aangezien de Stroomberg familie een shippers familie is, is deze data een grote aanwinst voor mijn stamboom onderzoek.

Mvg

Ronald Stroomberg

Ronald Stroomberg - 30 nov 2012 - 11:51







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu