stamboomforum

Forum logoNieuws en updates » Genlias functioneert wederom NIET!!



Profiel afbeelding

Genlias functioneerden hedenochtend alweer niet!!

09.15 uur functioneert de site weer.

12.00 uur functioneert Genlias wederom NIET!!!

Sippe - 17 dec 2012 - 07:53

Hij lijkt het weer te doen. Voor zolang het duurt...

Genlias schijnt over zo'n twee weken op zwart te gaan. Dan ben je van www.wiewaswie.nl en http://www.bhic.nl/index.php?id=193 afhankelijk.

BertKoor - 17 dec 2012 - 12:33

http://www.bhic.nl/index.php?id=193 maakt gebruik van de Genlias database, dus ik denk dat die dan ook geen gegevens meer levert!!

storing bij Genlias is nog steeds niet opgelost... dwingen ze ons nu al wiewaswie te gaan gebruiken?? Ik mis er nog steeds heel veel gegevens in..!

kijk eens onder Aktueel bij Genlias:

Afbeeldingen zijn alleen zichtbaar als u bent ingelogd op het Stamboom Forum

Genlias > WieWasWie

Op 2 juli jl. is de website WieWasWie in beta live gegaan. Genlias blijft daarnaast tot 1 november 2012 gewoon beschikbaar.

6 juli 2012

hoezo aktueel? 

Jos van Rijn - 17 dec 2012 - 15:55

Genlias werkt nu weer.

Je moet nadat je de eerste keer de naam invoert dat nog een keer herhalen, dan werkt het.

succes!

Vonnie - 17 dec 2012 - 16:10

je ziet wel de resultaten maar bij doorklikken : 

Er is een fout opgetreden

Jos van Rijn - 17 dec 2012 - 16:20

Inderdaad, Jos van Rijn, dat krijg ik ook. Vervelend. Ik vind WWW namelijk lang niet zo gebruiksvriendelijk.

L. Loef - 17 dec 2012 - 17:25

Ja het klopt inderdaad, met het doorklikken werkt het niet.

Dit is heel jammer voor iedere genealoog.

Vonnie - 17 dec 2012 - 19:22

Het begin van het einde van Genlias vrees ik. Dan past hier wel een woord van dank aan allen die in de loop der jaren zo hard voor die site in de weer zijn geweest, ik heb er veel aan gehad.

Maarten Krips - 17 dec 2012 - 22:30

en ook nu werkt Genlias nog niet.. zou er nog wel iets aan gedaan worden... ?

Jos van Rijn - 18 dec 2012 - 08:59

Genlias doet het bij mij wel. Maar je krijgt alleen een lijst te zien, verder opvragen van personen/stukken lukt niet maar de mededeling: Er is een fout opgetreden

Ger Lange - 18 dec 2012 - 13:00

is een tijdelijke hik geweest, want ligt er weer uit..

Jos van Rijn - 18 dec 2012 - 13:11

Klopt Genlias ligt er helemaal uit. Kunnen we geen Loden Loekie voor WieIsWie in het leven roepen.

Wat een waardeloze site is dat.

Marino van der Klei - 18 dec 2012 - 13:39

Heel frustrerend! Ik zoek op een specifieke familienaam in een klein dorpje. In Genlias krijg ik maar liefst 208 hits. In Wie is Wie met exact dezelfde zoekcriteria 0,0,0... Het kan toch niet zo zijn, dat we nu weer uren, dagen, weken in het archief moeten zitten om aktes te vinden, die tot voor kort met een paar muisklikken te vinden waren?

Frank Visser - 18 dec 2012 - 16:42

een grof schandaal als men nu toch zou besluiten om ons te dwingen over te stappen op dat brakke wie is wie.. hou Genlias in de lucht zolang dit niet is opgelost..  

Tijd voor kamervragen over de besteding van de gelden ??... weer zo'n waardeloos ICT product dat bakken met geld kost en niet aan de eisen kan voldoen.. 

Jos van Rijn - 18 dec 2012 - 17:00

Jullie hebben helemaal gelijk. Jarenlang heb ik bijna dagelijks naar tevredenheid met Genlias gewerkt. Plotseling kan dat niet meer. WieWasWie is nog lang geen bruikbaar alternatief. Dat moeten ze bij het CBG zelf ook toch wel merken als ze voor eigen gebruik iets willen opzoeken.

Laten we hopen dat Genlias dat nu het onder beheer van het CBG is gekomen snel weer operationeel wordt gemaakt zodat zowel amateur- als beroepsgenealogen weer aan de slag kunnen.

Wil Oteman - 18 dec 2012 - 17:54

Momenteel werkt Genlias wel.

L. Loef - 19 dec 2012 - 16:41


Bij mij werkt Genlias ook weer. Laten we hopen dat dit zo blijft totdat WieWasWie zodanig is verbeterd dat er ook goed mee gewerkt kan worden.

Wil Oteman - 19 dec 2012 - 17:09







Plaats een reactie

Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!


Inloggen Registreer nu