Geacht forum,
Ben op zoek naar meer gegevens van Adriana Jantina van Beusekom, geboren
31-07-1920 in Purwokerto dat ligt op het eiland Java
tussen Bandung en Yokjakarta.
Trouwt 1940 en gescheiden in 1946 in Batavia.
Er word 21 – 6 – 194…. Een zoon geboren J.C.R. v/d L……
_________________
Titel is aangepast door moderator
Volgens mij, Arie is het PURWAKARTA, Prov. West-Java. Ligt tussen Jakarta en Bandung in.
Volgens deze site (waarvan ik overigens niet weet wat het waard is, het lijkt onzin) zou ze naar de USA zijn vertrokken met haar zoon (de voorletters van de zoon zoals gegeven in de vraag lijken overigens niet te kloppen). Al evt. geprobeerd contact op te nemen met de persoon die hem zocht volgens die site?
De interneringskaart van haar man hier. Daar staat ze op als contact, adres Emmapark F36, Tjimahi.
Kaart kan ik helaas niet lezen (niet openbaar ??)
Ik heb nu inmiddels al 4 keer geprobeerd de zgn "vaste URL" naar die interneringskaart te plaatsen, werkt niet. Wat een waardeloze website is dat toch. Nog een poging: LINK.
Ga anders evt. naar de database van interneringskaarten op de site van het nationaal archief en zoek naar Pieter van der Laan, geb. 21.9.1905.
Voor wat het waard is. Ik vind een Miss Addian J. Beusekom die op 28 januari 1953 per vliegtuig vanuit Tokio aankomt in Seattle, Washington. Zie hier. Geen idee of dit de gezochte persoon is, maar ik meld het toch maar.
De link van 12.13 werkte, bedankt. Heb deze door gemaild naar de betreffende persoon. Maar de juiste info over Adriana na 1946 blijft nog even een raadsel.
Terzijde: de stamboekinschrijving van Pieter van der Laan is hier.
Met alle respect voor ieders inspanning, maar het gaat toch echt om “Adriana Jantina van Beusekom “
En wel om het feit dat zij een oudere zoon had, die haar nooit gekend heeft.
Tsja, als je na zo lang op dit forum te hebben gezeten nog steeds niet weet dat er om een vraag heen moet worden gezocht, dan duidt dat m.i. op een tekortkoming. Het zou bijv. best mogelijk zijn geweest dat er op die stamboekinschrijving iets over familie staat. SUcces verder met al je onderzoekingen @Arie, ik zal je niet meer lastigvallenmet verdere bijdragen. 
Johanna,
Heb vanmorgen haar zoon uit 1942 gesproken, die bevestigde dat het zijn moeder geweest moet zijn ie van Japan naar de USA vertrok. Mocht U meer over haar kunnen vinden, dan houden wij ons dus aanbevolen.
@ Arie,
Ik kan verder helaas niets vinden. Zonder de naam van de echtgenoot is het heel moeilijk om in Amerika iets te vinden.
Zij was van haar echtgenoot gescheiden in 1946. Na de scheiding bleef 1 zoon bij zijn vader, en de andere zoon bij zijn moeder. Echter word deze zoon niet vermeld op de passagierslijst.
Ik heb ook nog gezocht naar gegevens van de zoon die in jouw vraag vermeld is. Ook van hem kan ik niets vinden.