Hallo,
Ik ben op zoek naar de heer Adri Wolters, was geboren in Rotterdam en verbleef tijdens de 2e WO in Diessen bij een onderduikadres genaamd camping Uit & Thuis. Hij is in 1944 samen met Kees Jacobs (neef van mijn oma) opgepakt en vervoerd naar Huis van Bewaring Den Bosch en van daaruit was vervoerd naar Kamp Amersfoort. IIg Kees is daar wel heengegaan.
Wie heeft meer informatie over Adri Wolters uit Rotterdam. Hij schijnt de oorlog in een kamp wel overleefd te hebben en teruggekeerd te zijn.
Graag reactie. Dank!
Kees was van 1922 en kon veel over hem terugvinden. Vandaar dat ik deze oproep heb geplaatst, wie weet is er iemand die Adri Wolters heeft gekend omdat ze wrs van dezelfde leeftijd waren? De link die u erbij stuurt ken ik al. Ik heb ook het boek.