Stamboom Forum
Graag zou ik willen weten wat het beroep van CHESTER inhield welke in 1784 naar voren komt. Daar het Leiden betreft zal het waarschijnlijk in de katoen/laken industrie gebruikt zijn geweest of is het een kledingstuk. Google boodt geen oplossing.
Met vriendelijke groet,
Wim
Wim - 2 mar 2013 - 14:05
Er staat niet cherser? Want dat is een belastingambtenaar.
mvg-Ben
Ben Wegman - 2 mar 2013 - 14:09
Cherser staat er niet, tenminste niet als zodanig herkenbaar, maar het zou heel goed zo kunnen zijn. Bijna 30 jaar later was hij van beroep Commis ten Recherche en dat ligt in de zelfde lijn denk ik. Zijn zoon werd later Commis bij Stadsbelasting, dus het klopt wel in het totaal plaatje.
Hartelijk dank voor de snelle oplossing.
Wim - 2 mar 2013 - 15:36
Chercher betekent ook hetzelfde. Andere oplossing heb ik op dit moment niet gevondden.
Ben Wegman - 2 mar 2013 - 16:14
De auteur van het eerste bijdrage in dit bericht heeft aangegeven dat de vraag is beantwoord of het probleem is opgelost.
Om reacties (en nieuwe onderwerpen) te plaatsen op het Stamboom Forum dient u eerst in te loggen! Nog geen lid? Registratie is gratis en snel!
Inloggen Registreer nu
Waarom wilt u dit bericht van bij de moderators van het Stamboom Forum melden?
Het schendt mogelijk de privacy van levende personen Het bericht hoort niet op het Stamboom Forum Het is vervelend of oninteressant Het is spam Het is nepnieuws Anders, namelijk:
Bedankt, uw melding is verstuurd aan de moderators.