Hoi👋
ik ben al langer op zoek naar een foto van mijn over over grootouders genoemd:
1. Hubertus Johannes Beckers 21-10-1879 tot 9-3-1962
2. Maria Sullot 4-12-1883 tot 16-11-1964
Ze waren getrouwd in Maastricht op 17-6-1903, ze waren ook beide geboren in Maastricht en overleden in Maastricht. Maria Sullot was glasslijpster en Hubertus Johannes Beckers was een glasslijper. En ik probeer een foto van hun te vinden.
als u andere informatie over hun vind hoor ik het ook graag, Als u meer informatie wilt zal ik het geven.
Groetjes Skyden, alvast bedank.
(ik heb foto’s van het echtpaar gekregen van een verre familielid, dankjewel iedereen die heeft geholpen met zoeken!)
Hebt u het al in de familie gevraagd?
hoi L. Loef, ik had het inderdaad al gevraagd aan meerdere familieleden maar helaas hadden ze niks. Een oudtante van mij had vroeger wel foto’s maar de foto’s waren helaas allemaal kapot, rot en nat omdat het langere tijd in de kelder lag.
Hoi Brabantica, heel erg bedankt voor deze informatie, ik zal mijn best proberen om met de nakomelingen contact te krijgen.
Hoi Indie
Dankjewel voor dit filmpje, zal zeker de tips gebruiken voor verder onderzoek
groetjes Skyden
Ik ben al een tijdje op zoek naar de overlijdensdata van mijn oud oom en oud tante, Alexander de Coninck geboren 1889 te Goes en Dina Voois geboren 18 juni 1888 te Goes
@Chris de Witte, even een eigen zoekvraag aanmaken ipv jr vraag te zetten bij die van iemand anders.
ik ben reeds héél lang op zoek naar een foto (of meer informatie) van mijn grootmoeder Pieternella Goverdina Van hees, geboren in Oud Tonge of Dordrecht/Nld en overleden door ziekte in de kliniek in 1918 (volgens akte van overlijden geregistreerd in Rotterdam). Zij was gehuwd met Franciscus Brion (Bryon/Brijon?), alias Frans Verdal. Zij hadden 2 kinderen waaronder mijn moeder Julia; geboren in 1913 in Antwerpen/Belgie en mijn nonkel, geboren in Dordrecht in 1914. Mijn overgrootvader is volgens akte Marijn Van Hees/Oud Tonge (Etten Leur), geboren in 1847-overleden in 1912 in Dordrecht. Gehuwd in 1874 in Oud Tonge met Cornelia Koppe, geboren in 1849 in Oud Tonge, overleden in 1950(!) in Dordrecht. Samen hadden zij (volgens gevonden documenten 6 kind.) Door het jonge overlijden van mijn grootmoeder is mijn grootvader in 1919, met de 2 kinderen terug naar België gekeerd. Wij hadden of hebben geen enkele foto van onze grootmoeder of grootouders en de oudere generaties in België zijn ondertussen allemaal overleden. Ik probeerde reeds enkele contacten in Nld informatie te vragen maar heb heel weinig reacties. Misschien is er hier toch enige verwijzing te vinden zodat ik een foto of foto's en/of info over deze familie kan terugvinden. Ik zou info kunnen kopiëren van anderen maar vind het liever zelf. Jullie zijn alvast bedankt.