Stel ’n plaatsnaam is aanklikbaar, bijv.
https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I10423.php
dan suggereert dat dat de plaats herkend is en gebeurtenissen in die plaats op de kaart getoond worden. Maar als je doorklikt op De Maten, Westerwolde, Groningen, Nederland, bijv.
https://www.genealogieonline.nl/over-de-plaats/2751097/de%20maten
zie je: Let op, er zijn meerdere plaatsnamen met deze naam:
De Maten, Gelderland, Nederland
De Maten, Flanders, België
De Maten, Groningen ontbreekt ten onrechte, terwijl de gemeente Westerwolde toch echt al bijna 3 jaar bestaat, zie
https://vng.nl/praktijkvoorbeelden/herindeling-westerwolde-2018
Juist voor De Maten ’n grote verandering, omdat de plaats tot 2018 bij de gemeente Emmen, dus provincie Drenthe hoorde:-)
Hetzelfde probleem doet zich voor bij Linn, Osage, Missouri, United States op
https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I3398.php
Als je doorklikt op Linn zie je 9x Linn, maar niet in Osage county, Missouri.
En bij Minneapolis, Hennepin, Minnesota, United States; wel aanklikbaar, wel goed op de kaart, maar fout bij Over de Plaats, zie
https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I9844.php
https://www.genealogieonline.nl/over-de-plaats/5037649/minneapolis
En de laatste: Germantown, Clinton, Illinois, Verenigde Staten, maar liefst 37x Germantown, maar niet de juiste.
https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I1742.php
https://www.genealogieonline.nl/over-de-plaats/4239368/germantown