Het vreemde is, ik heb nog steeds versie 4.2 van Aldfaer en zoals ik al aangaf, had ik maar 1 adres veranderd en misschien een roepnaam, meer niet en dan ineens de velden overlijden, geboorte weg, vreemd toch ?
Het heeft dus niks met een nieuwe versie te maken in mijn geval ( vermoed ik).
En nu ik lees dat er al een versie 6 is en Heritage een vinger in de pap krijgt zint me niks. Ik wil mijn gegevens niet op internet namelijk en heb destijds met Heritage gemerkt dat dan zomaar ineens kan gebeuren als je niet goed oplet.
Maar wat zou er aan de hand zijn. In mijn voorbeeld zie je een persoon waarvan de velden overlijden, geboorte ( en meer tabs) zijn weggevallen, die nadat je naar iemand anders ga in de stamboom en dan weer terug , ineens weer wel verschijnen. Dat zou ik graag opgeslost willen hebben.
Uiteraard beschik ik over de nodige backups , mocht het niet verholpen kunnen worden dan moet ik 1 of 2 backups terug pakken om te kijken of dan de fout er uit is. Maar ook de vormgeving is veranderd terwijl ik deze niet heb gewijzigd !